Home / Novinky / Trojice mikropůjček, trojice možností pro každého – čeho se ale určitě vyvarovat?
Trojice mikropůjček, trojice možností pro každého – čeho se ale určitě vyvarovat?

Trojice mikropůjček, trojice možností pro každého – čeho se ale určitě vyvarovat?

Dnešní půjčky jsou snadná věc, nad kterou nemusíte strávit celé odpoledne. Především, pokud jde o takzvané mikropůjčky, přijde rozhodnutí o schválení často v řádu několika minut. O to více je ale třeba, abyste si pročítali nabídky a porovnávali je také velmi pečlivě s ostatními na trhu. Nabídka, kterou právě vidíte, totiž není zdaleka jediná, spíše naopak. Nakonec, na trhu jich je k dispozici hned několik desítek.

Jednou z alternativ může být třeba SOS Credit, půjčte si až patnáct tisíc

Kdo by vlastně neznal SOS Credit? Tato společnost je na tuzemském trhu s úvěry sice poměrně nováčkem, ale svou reputaci už nepochybně má – a rozhodně je pozitivní. Pojďme si proto rozebrat základní čísla a parametry, finální rozhodování to nepochybně usnadní! Nakonec, neorientovat se podle řeči cifer u nabídky by bylo dosti bláhové, že?

  • Půjčku u SOS Credit je možné sjednat v rozmezí jednoho až patnácti tisíc korun.
  • Splatnost lze nastavit v rozmezí sedmi a osmadvaceti pracovních dnů (tj. až 4 týdnů).
  • První půjčka zdarma, i ta je zde k dispozici. Navíc celou transakci sjednáte snadno online.

SOS Credit má sídlo v Praze a nepatří tedy ke společnostem, které budí obavy tím, že má centrálu někde v dalekém zahraničí. Nejinak je tomu i v případě dalšího mikroúvěru, jenž nese název Švýcarská půjčka. Až sedm tisíc korun na dobu třiceti dnů, nízká úroková sazba a zázemí prověřené společnosti. Peníze můžete mít na účtu už za několik minut, minimální finanční obnos pro sjednání půjčky je poskytovatelem stanoven na tři tisícovky. Online žádost je jednoduchá a snadno srozumitelná, v případě nedostatku finančních prostředků je možné splátku prostě odložit.

Do třetice s Půjčkomatem, právě zde dostanete velmi zajímavou nabídku

Půjčkomat.cz je tu pro všechny, kteří si chtějí dohodnout atraktivní mikroúvěr a nestrávit při tom hodiny čekáním na kamenné pobočce s pořadníkem v ruce. Půjčka už od pětistovky, maximum je 22 tisíc, splatnost klasicky v rozmezí pěti a jednatřiceti kalendářních dnů. Navíc, všechno bez zdlouhavého prověřování registru dlužníků, který je v případě mikroúvěrů zcela bezprecedentní záležitost. A kdy je zapotřebí opatrnosti? Prověřujte si společnosti, o kterých nic nevíte, a to ve všech ohledech.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru