Free songs
Home / Novinky / Trojice mikropůjček, trojice možností pro každého – čeho se ale určitě vyvarovat?
Trojice mikropůjček, trojice možností pro každého – čeho se ale určitě vyvarovat?

Trojice mikropůjček, trojice možností pro každého – čeho se ale určitě vyvarovat?

Dnešní půjčky jsou snadná věc, nad kterou nemusíte strávit celé odpoledne. Především, pokud jde o takzvané mikropůjčky, přijde rozhodnutí o schválení často v řádu několika minut. O to více je ale třeba, abyste si pročítali nabídky a porovnávali je také velmi pečlivě s ostatními na trhu. Nabídka, kterou právě vidíte, totiž není zdaleka jediná, spíše naopak. Nakonec, na trhu jich je k dispozici hned několik desítek.

Jednou z alternativ může být třeba SOS Credit, půjčte si až patnáct tisíc

Kdo by vlastně neznal SOS Credit? Tato společnost je na tuzemském trhu s úvěry sice poměrně nováčkem, ale svou reputaci už nepochybně má – a rozhodně je pozitivní. Pojďme si proto rozebrat základní čísla a parametry, finální rozhodování to nepochybně usnadní! Nakonec, neorientovat se podle řeči cifer u nabídky by bylo dosti bláhové, že?

  • Půjčku u SOS Credit je možné sjednat v rozmezí jednoho až patnácti tisíc korun.
  • Splatnost lze nastavit v rozmezí sedmi a osmadvaceti pracovních dnů (tj. až 4 týdnů).
  • První půjčka zdarma, i ta je zde k dispozici. Navíc celou transakci sjednáte snadno online.

SOS Credit má sídlo v Praze a nepatří tedy ke společnostem, které budí obavy tím, že má centrálu někde v dalekém zahraničí. Nejinak je tomu i v případě dalšího mikroúvěru, jenž nese název Švýcarská půjčka. Až sedm tisíc korun na dobu třiceti dnů, nízká úroková sazba a zázemí prověřené společnosti. Peníze můžete mít na účtu už za několik minut, minimální finanční obnos pro sjednání půjčky je poskytovatelem stanoven na tři tisícovky. Online žádost je jednoduchá a snadno srozumitelná, v případě nedostatku finančních prostředků je možné splátku prostě odložit.

Do třetice s Půjčkomatem, právě zde dostanete velmi zajímavou nabídku

Půjčkomat.cz je tu pro všechny, kteří si chtějí dohodnout atraktivní mikroúvěr a nestrávit při tom hodiny čekáním na kamenné pobočce s pořadníkem v ruce. Půjčka už od pětistovky, maximum je 22 tisíc, splatnost klasicky v rozmezí pěti a jednatřiceti kalendářních dnů. Navíc, všechno bez zdlouhavého prověřování registru dlužníků, který je v případě mikroúvěrů zcela bezprecedentní záležitost. A kdy je zapotřebí opatrnosti? Prověřujte si společnosti, o kterých nic nevíte, a to ve všech ohledech.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru