Home / Novinky / Půjčka na podnikání je dnes k dispozici kompletně online

Půjčka na podnikání je dnes k dispozici kompletně online

Nemusíte chodit na pobočku a ztrácet čas, v dnešní době se dá spoustu věcí zařídit díky internetové přípojce. Proč spěchat na osobní jednání, když existuje kontaktní formulář, díky němuž je zaručena naprostá diskrétnost žadatele? Moderní svět má spoustu plus a zkrácení vzdáleností díky online prostředí je asi tím ze všech největším. Jak by jistě dodal každý živnostník, čas jsou peníze a hodina navíc je při podnikání někdy až k nezaplacení. K dispozici je až 30 tisíc korun pro každého zájemce, jenž doloží platné IČ. Pojďme si proto o této nabídce povědět více informací.

Splácet je možné až 30 dnů

Pokud jde o splátkový kalendář, rozhodně nemusíte nikam spěchat. Půjčka na podnikání se totiž přizpůsobí vašemu očekávání a nabídne různé varianty dalšího vývoje. Nepožaduje vysvětlování, může být určena na cokoliv, co souvisí s vaším projektem nebo dalšími plány. Pořídíte si například nový tablet pro svou kancelář nebo software do počítače. Můžete také doplnit řemeslnickou dílnu další důležitou výbavou, jednoduše můžete koupit vše, co právě potřebujete. A jak jsou nastavené mantinely? Kolik si můžete půjčit a jak dlouhý smí být kalendář splátek? Dobrou zprávou je, že možnosti jsou skutečně velmi široké a na své si přijde vlastně úplně každý zájemce.

  • 5 tisíc korun je nejnižší možná položka. Stačí vám na mobilní telefon či firemní software?
  • 30 tisíc korun je maximum možného. A na co je vlastně použijete? To je už jen a jen na vás!
  • Splátky mohou mít spoustu různých forem. Mantinely jsou zde 7 a 30 kalendářních dnů.

Minimum podmínek je základem úspěchu

Žádný OSVČ nemá rád, když se jej úřady nebo jiné instituce příliš ptají na jeho soukromí. A právě proto je půjčka pro začínající podnikatele maximálně jednoduchá! Nemusíte se s ní nijak stresovat a pravdou je, že ji vyřídíte kdykoliv a odkudkoliv. Stačí jen internet, protože na pobočky už dnes chodit nemusíte.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru