Home / Finance / Bonsys představuje snadnou cestu ke správě dluhopisů
Bonsys představuje snadnou cestu ke správě dluhopisů

Bonsys představuje snadnou cestu ke správě dluhopisů

Správa dluhopisů představuje pro řadu firem velice náročný proces, který je vhodné přenechat softwaru. Významné uplatnění v tomto ohledu nachází specializovaný software pro správu dluhopisů BondSys, který je prověřený mnoha firmami. Navíc se jedná o spolehlivý a uživatelsky přívětivý nástroj, který usnadňuje veškerou práci spojenou se správou dluhopisů.

Bondsys se postará o vše

Software pro správu dluhopisů BondSys byl vyvinut za účelem zjednodušení práce firem vydávající dluhopisy. V rámci své činnosti, tak automatizuje veškeré potřebné procesy, jako jsou výpočty a výplaty výnosů, zprocesování plateb, generování dluhopisů k tisku, tvorba ročních reportů apod. Navíc správa dluhopisů pomocí tohoto softwaru není limitována množstvím zanesených dluhopisů.

Přehledný a intuitivní software

Software pro správu dluhopisů BondSys je oceňovaný nejen pro to, co vše umí, ale jde navíc o přehledný a intuitivní software. Řada firem na tomto softwaru oceňuje jeho snadné používání, jelikož práce s ním nevyžaduje žádné dlouhé seznamování. Navíc lze software upravit na míru, tak aby odpovídal přáním a potřebám konkrétní firmy. Výsledkem je tak získání dokonalého přehledu a kontroly nad správou dluhopisů.

Dostupnost odkudkoliv

Předností softwaru BondSys je i jeho snadná přístupnost, jelikož k jeho používání v podstatě stačí disponovat připojením k internetu. Přístup ke svým datům tak máte odkudkoliv, ať jste v práci či na dovolené. Součástí tohoto softwaru je i vícefázové zabezpečení dat, které zajišťuje ochranu dat před únikem či zneužitím. Při používání softwaru nejste ani limitovány operačním systémem, jelikož funguje na operačním systému Microsoft Office, Android či iOS.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru