Home / Novinky / Prodej ready-made firmy vás zachrání třeba v žádosti o půjčku

Prodej ready-made firmy vás zachrání třeba v žádosti o půjčku

Začínáte podnikat? Než se do toho pustíte po hlavě a založíte si vlastní firmu, raději popřemýšlejte, zda si nekoupit už hotovou. Tzv. ready-made firmy mají své výhody a později byste mohli litovat, že jste jich nevyužili.

Založení firmy je nyní jednodušší než kdy dříve, dokonce existují prostředníci, díky nimž můžete založit firmu i z mobilu a podnikat už za pár dní. Jenže to je právě ten problém. Ne všichni chtějí či mají možnost čekat.

Můžete si koupit firmu a podnikat již zítra

Převod firmy na jiného majitele je rychlejší než zakládání nové. Změní se název, sídlo, jednatel a pár dalších informací. Všechno je tak rychlé, že podnikáte třeba už následující pracovní den.

Koupi ready-made firmy vyřešíte online z pohodlí domova, veškeré formální změny neleží na vašich bedrech, obstará je společnost, která prodej ready-made firmy nabízí. Vy se ozvete, prodejce připraví dokumentaci, vy ji podepíšete, prodejce zařídí zápis do obchodního rejstříku a je vyřízeno.

Kupte si starší firmu kvůli historii

Rychlost je jedním důvodem, proč si lidé kupují ready-made firmy, tím druhým je historie. Když půjdete do banky pro podnikatelskou půjčku nebo budete chtít vybavit firmu auty na leasing, zjistíte, že banky a leasingové společnosti se na vás dívají skrz prsty, jste-li na trhu noví. Mnohdy mají vyloženě jasnou podmínku – nepůjčují firmám, které nejsou na trhu aspoň rok. Firma na prodej s historií tohle vyřeší, byla založena třeba již před rokem, takže podmínku snadno splníte.

Právě z důvodu historie si ovšem dávejte pozor, od koho ready-made firmu kupujete. Nepoctiví prodejci by vám mohli prodat i takovou firmu, která si s sebou nese ne zrovna pozitivní historii. Přece si nechcete koupit firmu s dluhy.

Jestliže nemáte čas pátrat po tom, zda je, či není daný prodejce ready-made firem spolehlivý, nakupte u ověřených Jake&James. Nabídka je bohatá, koupíte u nich plátce i neplátce DPH a společnost můžete vlastnit již za 1 den.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru