Home / Novinky / 4 tipy, jak najít nejvýhodnější nebankovní půjčku
4 tipy, jak najít nejvýhodnější nebankovní půjčku

4 tipy, jak najít nejvýhodnější nebankovní půjčku

Nebankovních půjček je tolik, že mezi nimi člověk, který si bere úvěr poprvé, bude jen těžko hledat tu nejlepší. Spousta Čechů vlastně ani neví, podle čeho půjčky vzájemně srovnávat. Orientovat se podle výše úroků je totiž nedostačující.

Člověk by si měl půjčovat jen v těch nejnutnějších situacích. Nebankovní půjčka není řešením, jak se dostat na dovolenou nebo koupit dětem drahé vánoční dárky. Nejdříve tedy zvažte, zda nemáte žádnou jinou možnost než si peníze půjčit. Pak začněte hledat a berte na zřetel čtyři následující věci.

1. Srovnávejte výši RPSN

Místo výše úroků se dívejte na RPSN, tedy roční procentuální sazbu nákladů. V té jsou totiž kromě úroků započítány i všechny další poplatky (za vedení účtu apod.). Mnozí věřitelé lákají na nízkou úrokovou sazbu, ovšem o to více poplatků si naúčtují. Nenechte se napálit.

2. Využijte internetové srovnávače

Prozkoumat vlastnoručně všechny dostupné půjčky je nemožné, a navíc zbytečné. Už dávno to za vás někdo udělal. Využijte tedy online srovnávačů a podívejte se, jaký úvěr by vyhovoval právě vašim kritériím. Nezapomeňte však číst, ověřte si, že údaje ve srovnávači jsou pravdivé. Mohly by být například zastaralé.

3. Nestačila by vám půjčka zdarma?

Půjčka bez poplatku je novým hitem poslední doby. Jestliže vám chybí jen pár tisíc do výplaty, pravděpodobně vám také postačí. Bývá totiž poskytovaná jen ve výši pár tisíc. Za takovou půjčku však doopravdy nic nezaplatíte. Věřitelé je poskytují, aby získali více zákazníků.

4. Než vytloukat půjčku půjčkou, tak raději konsolidaci

Jestli si chcete brát půjčku proto, abyste splatili předchozí úvěr, přestaňte s hledáním té nejvýhodnější. Místo toho by vás měla zajímat nejvýhodnější konsolidace půjček. Spojí všechny vaše úvěry do jednoho a zajistí vám nižší splátky.

Dostat půjčku je dnes jednoduché, dosáhne na ni téměř každý. Buďte proto vybíraví a neupište se k první, na niž narazíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru