Home / Zajímavé tipy / PPC reklama pro Google a Seznam
PPC reklama pro Google a Seznam

PPC reklama pro Google a Seznam

V dnešní době je nutné držet krok s moderními technologiemi. Dejte o sobě skrze ně vědět svým zákazníkům a využijte možností, které nabízí PPC reklama. Díky ní o vás bude vědět mnohem více lidí a vy tak navýšíte své tržby.

PPC reklamy jsou reklamy, které zobrazují uživatelům nejmasověji používaných prohlížečů jako je Google a Seznam. PPC reklamy pro Google a Seznam jsou jednou z nejlepších cest, jak oslovit opravdu širokou masu potencionálních zákazníků. Dostanete se k nim tak nejblíže, jak jen to půjde a navíc jim budete moci bez problému představit své nabízené produkty a výhod, které se na ně vážou.

PPC reklamy jsou určený pro všechny vyhledavače napříč reklamními systémy jako je Adwork, Sklik a Atarget. Vy se však můžete dostat i do oblastí real-time biddingu a remarketingu a využívat můžete i reklam na sociálních sítích jako je Facebook.

Pokud si budete PPC reklamu zřizovat, vždy dbejte na to, aby poskytovatel této služby chápal váš pracovní plán na sto procent a dobře rozuměl vašim obchodním procesům. Je také nutné aby skvělé chápal fungování vašeho webu, produktu a znal jeho cenu a klientský servis, který k němu poskytujete. Díky tomu je schopen vám sestavit kampaň přímo na míru.

PPC reklamu by vám vždy měla provádět osoba erudovaná a zkušená. Mějte zájem o to, co již v minulosti dokázal, a stůjte si za pravidelnými informacemi o stavu kampaně, vyvarujte se závazkům ve smlouvě a vždy mějte transparentní přístup do svých účtů.

Kampqň by měla být vždy spuštěna co nejdříve od zadání zakázky a to v řádech několika dnů. Placení by mělo vždy být za jeden proklik. Udělejte si tedy přístup k novým zákazníkům a ukažte se lidem, které o vás mají opravdový zájem, protože přesně to PPC reklama umí. Vytvářet nabídku tam, kde je poptávka.

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru