Home / Finance / Online půjčky jsou dobrým řešením jednorázových výdajů

Online půjčky jsou dobrým řešením jednorázových výdajů

Situace na pracovním trhu je příznivá a nezaměstnanost nízká, ale stále je dost lidí, jejichž plat je vysoký tak akorát, aby si s ním vystačili. Jakmile přijde nečekaný výdaj, řeší problém, kde na něj vzít. A právě proto se tak daří segmentu online půjček.

Jsou rychlé, výhodné a vhodné prakticky pro každého. Půjčky online obvykle nevyžadují potvrzení příjmu ani ručitele, odpadá zdlouhavé papírování a osobní setkání. Stačí vyplnit pár údajů, hodinku počkat a může být schváleno. Peníze vám přijdou na účet třeba do druhého dne – záleží na tom, jakou máte banku a jak rychlý je bankovní převod.

Je to bezpečné?

Proč by ne. Pochopitelně je důležité dobře číst a trochu se před žádostí o půjčku zamyslet. Jestliže se někdo kvůli online půjčkám dostane do problémů, bývá to obvykle vlivem vlastní hlouposti. Bohužel je mezi námi stále dost těch, kteří se v oblasti finančních pojmů příliš neorientují. Dříve se na finanční gramotnost nekladl takový důraz, dnes se diskutuje o tom, zda by neměl být tento předmět přidán do osnov základních škol. Také Česká národní banka nedávno spustila portál, který má mladé lidi učit jak si vést vyrovnaný rozpočet či jak poznat vhodnou půjčku.

Vždy je tedy dobré se pořádně podívat, kolik budete muset měsíčně splácet, jakou celkovou částku nakonec zaplatíte a také co se stane, když nebudete mít na splátky. Je nějaká možnost prodloužit si termín? A bude vás to stát příplatek? Dobře si spočítejte, zda budete mít z čeho splácet. Pokud ne, prostě si nepůjčujte.

Podle čeho si vybrat online půjčku?

Společností poskytujících půjčky online je na trhu spousta. Některé nejsou o nic méně důvěryhodné než banky, u jiných byste se mohli spálit. Čtěte si tedy reference, používejte selský rozum. Hledejte půjčky, které jsou transparentní a u nichž hned vidíte, kolik celkově zaplatíte a proč. Potěšit by vás mohly i různé doplňkové služby, jako je například možnost odečtení úroků v případě předčasného splacení.

Online půjček od nebankovních společností se není potřeba bát, pokud použijete hlavu a nebudete si půjčovat částky, které nejste schopní splatit.Online půjčky jsou dobrým řešením jednorázových výdajů


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru