Free songs
Home / Nakupování / Majetek pod ochranou fotopasti

Majetek pod ochranou fotopasti

Fotopasti představují moderní řešení jak co nejlépe zabezpečit svůj majetek. Je jich opravdu celá řada a výběr nemusí být příliš snadný. My vám však poradíme na jakou značku se spolehnout a co přesně preferovat.

Klasické fotopasti jsou chytrým řešením ovšem fotopasti od společnosti Bunaty dovádějí segment fotopastí do naprosté dokonalosti. Zaměřily se totiž na detaily, které využíváte během denního užívání a se kterými jste ovšem mohli mít někdy problém.

Bunaty myslí na detaily

Majetek pod ochranou fotopastiFotopast Bunaty myslí především na detaily, které užíváte při manipulaci s kamerou. Tím nejdůležitějším je především displej fotopasti, který vám ukazuje, co přesně fotopast snímá. Zde je ovšem u některých fotopastí poměrně problém, protože displej mají v zadní části a tak když fotopast namontujete ke stromu, již nemůžete kontrolovat, co vlastně kamera snímá. Bunaty však přináší displej v přední části a navíc disponuje laserovým ukazovátkem, díky kterému přesně vidíte úhel snímání.

Mezi další chytrá vylepšení patří praktický vysouvací zásobník na baterie, díky kterému budete moci baterie vyměňovat i v momentě, kdy máte fotopast přichycenou na stromu či sloupku. U běžný fotopastí se baterie dají vyměnit jen tak, že sundáte kompletně celou fotopast, vyměníte baterie, kterou často ve fotopasti zašroubované, a pak musíte fotopast opět vracet. V případě fotopastí Bunaty však stačí jen stisknout jedno tlačítko, vyjede zásobník, a vše je vyřešené.

Majetek pod ochranou fotopasti

Mnoho fotopastí se potýká také s nekvalitně zpracovaným tlačítkem pro vypínání a zapínání kamery. To se často láme a u většiny fotopastí je umístěno ve spodní části pasti, kde je špatně dostupné. Bunaty však přináší zcela nové zpracování tlačítka pro vypínání a zapínání přístroje, na které je spoleh, a které je umístěné v přední části zařízení, takže je velmi snadno dostupné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Makawiel

Nahoru