Home / Nakupování / Majetek pod ochranou fotopasti

Majetek pod ochranou fotopasti

Fotopasti představují moderní řešení jak co nejlépe zabezpečit svůj majetek. Je jich opravdu celá řada a výběr nemusí být příliš snadný. My vám však poradíme na jakou značku se spolehnout a co přesně preferovat.

Klasické fotopasti jsou chytrým řešením ovšem fotopasti od společnosti Bunaty dovádějí segment fotopastí do naprosté dokonalosti. Zaměřily se totiž na detaily, které využíváte během denního užívání a se kterými jste ovšem mohli mít někdy problém.

Bunaty myslí na detaily

Majetek pod ochranou fotopastiFotopast Bunaty myslí především na detaily, které užíváte při manipulaci s kamerou. Tím nejdůležitějším je především displej fotopasti, který vám ukazuje, co přesně fotopast snímá. Zde je ovšem u některých fotopastí poměrně problém, protože displej mají v zadní části a tak když fotopast namontujete ke stromu, již nemůžete kontrolovat, co vlastně kamera snímá. Bunaty však přináší displej v přední části a navíc disponuje laserovým ukazovátkem, díky kterému přesně vidíte úhel snímání.

Mezi další chytrá vylepšení patří praktický vysouvací zásobník na baterie, díky kterému budete moci baterie vyměňovat i v momentě, kdy máte fotopast přichycenou na stromu či sloupku. U běžný fotopastí se baterie dají vyměnit jen tak, že sundáte kompletně celou fotopast, vyměníte baterie, kterou často ve fotopasti zašroubované, a pak musíte fotopast opět vracet. V případě fotopastí Bunaty však stačí jen stisknout jedno tlačítko, vyjede zásobník, a vše je vyřešené.

Majetek pod ochranou fotopasti

Mnoho fotopastí se potýká také s nekvalitně zpracovaným tlačítkem pro vypínání a zapínání kamery. To se často láme a u většiny fotopastí je umístěno ve spodní části pasti, kde je špatně dostupné. Bunaty však přináší zcela nové zpracování tlačítka pro vypínání a zapínání přístroje, na které je spoleh, a které je umístěné v přední části zařízení, takže je velmi snadno dostupné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru