Home / Zajímavé tipy / Kurzy češtiny pro cizince – přehled nejdůležitějších informací
Kurzy češtiny pro cizince – přehled nejdůležitějších informací

Kurzy češtiny pro cizince – přehled nejdůležitějších informací

Pro studium nebo pracovní uplatnění v České republice, je velkou výhodou (a někdy i nezbytností) znalost českého jazyka. Ačkoliv existují možnosti, jak se vzdělávat samostatně, je skvělé využít služeb rodilých mluvčích, které potkáte na kurzech češtiny pro cizince.

V těch se nejen naučíte všechno potřebné, ale také poznáte nové lidi, zlepšíte si svoje komunikační dovednosti a dozvíte se víc o české kultuře. Vést vás budou zkušení profesionálové, kteří vám vše jasně a srozumitelně vysvětlí a pomůžou s veškerými problémy.

V tomto článku se můžete dozvědět všechny základní informace o tom, jak tyto kurzy fungují, tak čtěte dále!

Intenzivní kurz

Jednou z variant studia, kterou můžete zvolit je roční jazykový kurz češtiny pro cizince. Vybrat si můžete mezi formou prezenční nebo online, která vám ušetří čas za dojíždění a připojit se můžete odkudkoliv – potřebujete pouze počítač a připojení k internetu!

A jak to funguje? Výuka probíhá od pondělí do pátku po čtyři hodiny denně v odpoledních hodinách, takže není problém ji absolvovat i po klasickém vyučování. Tento rozsah, který je celkem 560 hodin, vám zaručí intenzivní trénink, díky kterému se dostanete na úroveň B1 nebo dokonce B2, což vám zajistí znalost jazyka pro přijetí na univerzitu.

Další výhodou je ISIC karta zdarma, díky které můžete čerpat různé slevy. V neposlední řadě získáte i výhodnou možnost naučit se některému dalšímu cizímu jazyku, ve formě dalšího kurzu, který dostanete ke studiu zdarma.

Kurzy češtiny pro cizince – přehled nejdůležitějších informací

Možnost získat vízum

Pokud se rozhodnete pro život nebo studium v Česku, bude vás zajímat možnost získání víza. Jestliže se rozhodnete obstarat si vízum na vlastní pěst, ušetříte daleko více peněz, než kdybyste si na pomoc vzali agenturu. Na druhou stranu to může být administrativně náročnější.

V ceně ročního jazykového kurzu sice není zahrnuto vyřizování víza, ale nemusíte se ničeho bát – u se vám to pokusíme co nejvíce zjednodušit a poskytneme materiály a návody. Potvrzení o studiu je dokument, díky kterému můžete o udělení víza zažádat. To zajistíme také u nás, kde vám po zaplacení celého nebo části kurzu toto potvrzení vydáme.

Nemusíte se obávat, že si zaplatíte studium a vízum nakonec nedostanete. V naší škole vám v případě neudělení víza, školné vrátíme.

Kurzy češtiny pro cizince – přehled nejdůležitějších informací

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se vrhnout do našeho intenzivního kurzu, kde se vám dostane kvalitního přístupu a efektivního zlepšení vaší jazykové úrovně. Více informací získáte, pokud zavoláte nebo napíšete do Jazykové školy PELICAN, kde vám se vším poradíme a pomůžeme.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru