Home / Novinky / Co čekat na pracovním pohovoru?
Co čekat na pracovním pohovoru?

Co čekat na pracovním pohovoru?

Každá nabídka práce je spojená s pracovním pohovorem. Ten je podmínkou k úspěšnému přijetí do nového zaměstnání. Jak se na něj připravit a co od něj očekávat?

Pracovní pohovor jako podmínka pro přijetí do nové práce

Během každého pracovního pohovoru se seznámíte s novými lidmi. Především však musíte prodat svoje dovednosti a znalosti. Při přípravě na pracovní pohovor se zaměřte na své komunikační dovednosti. Jen tak můžete hovořit o tom co všechno potenciálními zaměstnavateli můžete nabídnout a proč by měl přijmout právě vás. Projděte si otázky, které jsou typické pro pracovní pohovor, pečlivě si na ně promyslete odpovědi. Měly být být stručné, ale konkrétní, měly by zdůrazňovat vaše přednosti relevantní pro konkrétní pozici. Porovnejte seznam požadavků na danou pozici se svými dovednostmi a znalostmi.

Zjistěte si co nejvíce o společnosti, kam se hlásíte. Projděte si její webové stránky. Při pohovoru bystě měli prokázat základní znalosti o jejích aktivitách a činnosti.

Kde hledat konkrétní nabídky práce?

Velké množství volných pracovních pozic nabízejí pracovní portály. Patří mezi ně hitprace.cz nebo cz.jobimi.com.

Vybírat si zde můžete volné pracovní pozice podle oborů nebo měst. Naleznete zde třeba nabídku práce Olomouc. A proč právě Olomouc? Je to metropole oblasti Hané. Na návštěvu do tohoto města míří neustále velké množství návštěvníků pro něž jsou zde připraveny různé ubytovací a stravovací služby. Uplatnění tedy naleznete třeba jako zaměstnanci hotelů či restaurací a kaváren. Další možností je oblast školství, kromě základních a středních škol je ve městě i škola vysoká. Milovníci zvířat mohou najít uplatnění v místní zoologické zahradě. Ve městě je rozvinutá dopravní infrastruktura, uplatnění naleznete také zde. Samozřejmostí jsou různé obory potravinářského průmyslu a zdravotnictví.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru