Home / Zajímavé tipy / Jak získat dobře placené zaměstnání? Pomůže i znalost cizího jazyka

Jak získat dobře placené zaměstnání? Pomůže i znalost cizího jazyka

Máte pocit, že byste si zasloužili lépe placenou pracovní pozici ve vaší firmě, nebo hledáte dobré uplatnění u jiného zaměstnavatele, avšak nedaří se vám ho najít? Problém může být v tom, že dosud neovládáte cizí jazyk. U většiny dobře placených míst je totiž nutné umět anglicky či německy. Proto je nejvyšší čas s tím něco udělat. Díky moderní metodě, kterou vyučuje plzeňská jazyková škola AQAP, se naučíte cizí jazyk bez stresu a zdlouhavého biflování.

Direct Method – moderní metoda výuky angličtiny

Výuka angličtiny v Plzni na jazykové škola AQAP probíhá odlišně nežli na většině jiných škol. Takzvaná Direct Method, čili Přímá metoda, klade důraz na mluvené slovo. Už od první začátečnické lekce se učíte mluvit a zapamatovávat si přirozenou cestou slovíčka. Nebiflujete se gramatiku, to přichází na řadu až později, když už jste schopni komunikovat. Během pár lekcí už se domluvíte. Samozřejmě to chvilku trvá, než se anglicky naučíte tak, abyste zvládli plynulou řeč, nicméně tato metoda se ukazuje jako vysoce efektivní. Je vhodná i pro lidi, kteří takzvaně na učení cizích jazyků nemají „buňky“.

AQAP nabízí jazykové kurzy pro děti i dospělé

AQAP podobný kurz nabízí i pro děti, jmenuje se Helen Doron Plzeň. Do kurzů můžete přihlásit i děti v brzkém předškolním věku, prakticky již několika měsíců stáří. Platí zde, že čím dříve se člověk začne učit cizí jazyk, tím snadněji a lépe ho ovládne. Malé děti pak angličtinu berou skoro jako svůj rodný jazyk. Metoda je ostatně založená na přirozené výuce tak, jak je tomu v případě, kdy se děti učí mluvit svým rodným jazykem.

Pokud se přihlásíte do kurzu pro dospělé, čeká na vás v jednom trimestru celkem 11 týdnů výuky, každý týden 2×45 minut. Dostanete veškeré podklady, ke každému kurzu je i online výuka zdarma. AQAP dokonce nabízí možnost navštívit jednu lekci zdarma tak, abyste si mohli udělat jasnou představu o tom, jak probíhá.

 

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru