Home / Finance / I s půjčkou se dá vyřešit všechno

I s půjčkou se dá vyřešit všechno

Možná každý by chtěl zbohatnout a rád by měl na svém účtu dostatek finančních prostředků nejen na běžné žití, ale také i na něco víc, co zrovna bude potřebovat.

Než však zbohatnete, tak to může ještě pár let trvat, případně budete pořád na stejné životní úrovni. Abyste si tedy mohli dovolit více a nemuseli čekat na zázraky, tak od toho jsou půjčky.

Ne každý je jejich zastáncem, a to se dá rovněž pochopit, ale ne každá půjčka chce svého klienta obrat i o střechu nad hlavou.

Při každém rozhodnutí je jen na Vás, jestli do toho půjdete, a jak si budete plnit svoje povinnosti s placením. Záleží také na tom, kolik si chcete půjčit.

U vyšších částek se vyplatí americká hypotéka. A v případě, že neuspějete přímo v bance, tak tento produkt najdete i u nebankovní společnosti.

I s půjčkou se dá vyřešit všechno

A to za stejných podmínek, jako i v bance a dokonce s jednodušším vyřizováním. Většinou není potřebné u nebankovního produktu dokládat příjmy, kontrolovat neomylné registry dlužníků ani čekat na peníze týdny. Ke schválení přijde čas již do 24 hodin a budete se moci s peněz těšit dřív, než jste čekali.

Asi čekáte, když je to tak jednoduché, jaká podmínka k získání tedy je?

Tak, jako i u banky, tak i u tohoto druhu půjčky je požadována zástava nemovitosti. Ta bude na nemovitosti po celou dobu splátkového kalendáře, až do úplného splacení půjčky. Půjčku však můžete splatit i mnohem dříve. Nejdelší doba pro splácení je určena na 30 let. Za tu dobu se může, cokoliv změnit.

Jsou nějaké omezení na využití peněz z této půjčky?

I když si půjčíte vyšší částku a zastavíte nemovitost, můžete peníze využít na cokoliv. Takže není to klasická forma půjčky, která je určena pouze na bydlení, ale má rozsáhlejší využití a nemusíte dokládat, co jste si za získané peníze pořídili.

Nebojte se jí využít i vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Michal Kuchar

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru