Home / Novinky / Firmy na prodej vyřeší váš problém, když potřebujete začít podnikat ihned

Firmy na prodej vyřeší váš problém, když potřebujete začít podnikat ihned

Nemusíte se zatěžovat zakládáním firmy. Kupte si firmu, která už byla založena. Přesně pro vaše potřeby. Je bez dřívějších podnikatelských aktivit, připravena k tomu, abyste již zítra mohli v rámci této firmy vydělat třeba své první peníze.

Podnikáni ihned – s ready made s.r.o. to jde

Někdy se zahájením podnikání otálíme, pak musíme druhý den podepsat smlouvu, nebo dokonce vystavit fakturu, a nám chybí IČO – tedy založená firma. Co s tím? Řeší to firmy na prodej. Ale pozor! Nikdy nekupujte firmu s neznámou podnikatelskou historií. Tuto firmu byste si museli prověřit podrobným auditem. Jinak by na vás mohly přejít nežádoucí závazky a dluhy z této firmy. Čeho se bát ale nemusíte, je koupit tzv. ready made sro. Tyto firmy se zakládají pouze proto, aby byly nachystány pro zájemce, jako jste vy. Nepodnikaly, přitom se ale mohou chlubit tím, že existují třeba již rok nebo dva. To oceníte v případě, že si chcete vzít úvěr u banky, nebo žádáte o podnikatelské dotace. U nich se obvykle historie požaduje. Že jde o účetnictví s nulami, zas tak nevadí.

A když vádí? Kupte si firmu s historií, ale od profesionálů, kteří si ji již dopředu prověřili. Ještě před podepsáním smlouvy si máte možnost historii firmy podrobně prověřit i vy.

Když potřebujeme být plátci DPH

Koupit hotovou firmu řeší ještě jeden problém. Dnes není snadné stát se plátcem DPH. Na jednu stranu stát do plátcovství DPH tlačí, na druhou stranu, pokud jste začínající firmou, obvykle se setkáte u finančního úřadu se zamítavým stanoviskem. Čeká vás půlroční až roční dokazovací maraton, jestli být plátcem DPH skutečně potřebujete. A není dáno, zda se vám to podaří. Navíc, co když jím potřebujete být už zítra? Řešení opět existuje. Kupte si s. r. o. jako plátce DPH.

Kupte si firmu na Incorporated.cz

Prodej sro dnes funguje i online. Na webu Incorporated.cz si máte možnost koupit firmu online. A nejen českou s. r. o. Firma poskytuje smluvní garanci na prodávané firmy, ve které se zavazuje, že firmy bez historie nikdy nevykonávaly žádnou podnikatelskou činnost. Pokud se rozhodnete koupit firmu s historií, dostanete předem k posouzení účetní a daňovou dokumentaci společnosti. Kromě odkoupení ready made s.r.o. si máte možnost objednat i další doplňkové služby, jako je virtuální sídlo či vedení účetnictví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru