Home / Novinky / Nepodceňujte pojištění domácnosti, ceny oprav rostou
Nepodceňujte pojištění domácnosti, ceny oprav rostou

Nepodceňujte pojištění domácnosti, ceny oprav rostou

Podle statistik České asociace pojišťoven rok od roku rostou náklady na opravy domácích škod. Nejčastější škody v domácnosti jsou spojené s vodou, vodovodních havárií se týká 25-30 % všech nahlášených škod. Zatímco počet havárií je několik let za sebou stejný, každoročně stoupá částka nutná na jejich opravu meziročně asi o 11 % vlivem stoupajících cen materiálu i práce. A komu by se chtělo dát například 25 527 Kč ze svého?

Banální havárie s velkými dopady

Částka 25 527 Kč je průměrnou částkou pojistného plnění v případě škod způsobených přívodními hadičkami k toaletě, umyvadlu nebo hadicím k pračce. Nejen kvůli prasklým hadičkám by však měl mít každý vlastník nemovitosti, domu nebo bytu, sjednané pojištění pro domácnosti, ze kterých se tyto škody hradí. Vodovodní škody jsou totiž stále banální vzhledem k ještě větším škodám, které mohou napáchat vítr a vichřice, což se potvrdilo v souvislosti s orkánem Sabine, nebo zcela devastující škody způsobuje oheň. To nemluvíme o vandalech nebo přímo zlodějích.

Sjednat pojištění lze rychle a online

Na kolik pojištění ročně přijde? Na webových stránkách si lze kalkulaci pojištění domácnosti online spočítat, dokonce lze pojištění rovnou během několika minut sjednat. Komplexní pojištění je včetně pojištění občanské odpovědnosti zdarma, to je dokonce pro všechny členy domácnosti s celosvětovou platností. Navíc je pojistka opatřena ochranou proti podpojištění, pojistná částka vychází paušálně z výměry bytu v m² a nehrozí tak riziko krácení plnění v případě pojistné události.

Nepodceňujte pojištění domácnosti, ceny oprav rostou

Nezůstanete ve štychu

komplexním pojištěním nezůstanete nikdy lidově řečeno ve štychu, pro jakékoli případy lze využít nonstop asistenční linku, kam se nejen hlásí pojistné události, ale pomohou i v nouzi zajistit elektrikáře, instalatéra, ale i klempíře. V nenadálých situacích se hodí podpora a zajištění zámečníka, který zabezpečí vchodové dveře. Někdy však je nutné zajistit i náhradní ubytování, protože domácnost je z nějakého důvodu neobyvatelná, i s tím na nonstop asistenční lince pomohou.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru