Home / Novinky / Autopůjčovna dodávek nám umí vytrhnout trn z paty

Autopůjčovna dodávek nám umí vytrhnout trn z paty

Možnost půjčit si dodávku dnes usnadňuje život každému, kdo řeší, jak odvézt svépomocí více věcí najednou či objemnější materiál. Dobrou půjčovnou dodávek v Ostravě je Borent.

Pojďte se pustit do svých projektů. Pomůže vám půjčovna dodávek Ostrava

Díky půjčovně dodávek se dokážete svépomocí konečně přestěhovat. Odstěhujete z bytu starý nábytek na chalupu a neplatíte drahé „přespolní“ stěhováky. Zima je ideální na to, abyste se pustili třeba do rekonstrukce podkroví. Zateplení se dělá v zimě velice dobře. Včetně pokládky podlah i sádrokartonářských prací. Rovněž si můžete konečně položit novou dlažbu v předsíni, vymalovat i zařídit z gruntu novým nábytkem dětský pokoj. Vyhnete se závislosti na jakékoliv externí dopravě, která je nyní navíc extrémně vytíženou. Půjčovna dodávek Ostrava vám zapůjčí jeden ze svých vozů a jste zcela nezávislými.

Autopůjčovna s dodávkami vám ale pomůže i na jaře. Už od března otevírají zahradnictví a vy máte možnost začít vysazovat na zahradě. Kdo začíná od nuly, ví, kolik zahradních pytlů hlíny musí navozit. Koupit si substrát v big packu je cenově výhodnější. Rovněž rostlin dokážeme do zahrady nasázet obrovské množství. Dovézt si vzrostlejší sazenice na živý plot, nebo vzrostlejší stromy a keře, to už bez pořádného auta nejde. Dodávka je ideální.

Dodávky i pro podnikatele

Půjčovna dodávek Ostrava, společnost Borent, však půjčuje i podnikatelům. Potřebujete odvézt zboží zákazníkům, nebo naopak, dovézt si zboží do svého maloobchodu? Stěhujete firmu? Či děláte jako autodopravce a máte svoji dodávku v servisu například na čištění DPF? Dodávku si máte možnost půjčit.

Půjčovna dodávek s perfektním servisem

Borent půjčuje vozy v perfektním technickém stavu. Zapůjčit si je máte ve formě krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. V ceně půjčovného je nájezd až 400 km za den. Dodávky jsou pojištěny po celé Evropě, včetně zajištění non stop asistence v ČR i v Evropě. Do zahraničí můžete s dodávkou vyjet zcela bez příplatku.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru