Free songs
Home / Novinky / Autopůjčovna dodávek nám umí vytrhnout trn z paty

Autopůjčovna dodávek nám umí vytrhnout trn z paty

Možnost půjčit si dodávku dnes usnadňuje život každému, kdo řeší, jak odvézt svépomocí více věcí najednou či objemnější materiál. Dobrou půjčovnou dodávek v Ostravě je Borent.

Pojďte se pustit do svých projektů. Pomůže vám půjčovna dodávek Ostrava

Díky půjčovně dodávek se dokážete svépomocí konečně přestěhovat. Odstěhujete z bytu starý nábytek na chalupu a neplatíte drahé „přespolní“ stěhováky. Zima je ideální na to, abyste se pustili třeba do rekonstrukce podkroví. Zateplení se dělá v zimě velice dobře. Včetně pokládky podlah i sádrokartonářských prací. Rovněž si můžete konečně položit novou dlažbu v předsíni, vymalovat i zařídit z gruntu novým nábytkem dětský pokoj. Vyhnete se závislosti na jakékoliv externí dopravě, která je nyní navíc extrémně vytíženou. Půjčovna dodávek Ostrava vám zapůjčí jeden ze svých vozů a jste zcela nezávislými.

Autopůjčovna s dodávkami vám ale pomůže i na jaře. Už od března otevírají zahradnictví a vy máte možnost začít vysazovat na zahradě. Kdo začíná od nuly, ví, kolik zahradních pytlů hlíny musí navozit. Koupit si substrát v big packu je cenově výhodnější. Rovněž rostlin dokážeme do zahrady nasázet obrovské množství. Dovézt si vzrostlejší sazenice na živý plot, nebo vzrostlejší stromy a keře, to už bez pořádného auta nejde. Dodávka je ideální.

Dodávky i pro podnikatele

Půjčovna dodávek Ostrava, společnost Borent, však půjčuje i podnikatelům. Potřebujete odvézt zboží zákazníkům, nebo naopak, dovézt si zboží do svého maloobchodu? Stěhujete firmu? Či děláte jako autodopravce a máte svoji dodávku v servisu například na čištění DPF? Dodávku si máte možnost půjčit.

Půjčovna dodávek s perfektním servisem

Borent půjčuje vozy v perfektním technickém stavu. Zapůjčit si je máte ve formě krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. V ceně půjčovného je nájezd až 400 km za den. Dodávky jsou pojištěny po celé Evropě, včetně zajištění non stop asistence v ČR i v Evropě. Do zahraničí můžete s dodávkou vyjet zcela bez příplatku.

O admin

Nahoru