Home / Finance / Triarios pomáhá mnoha firmám s vedením účetnictví: Proč se to českým společnostem vyplatí?

Triarios pomáhá mnoha firmám s vedením účetnictví: Proč se to českým společnostem vyplatí?

Dávno pryč jsou doby, kdy každá firma měla vlastní účetní. Dnes je trendem si na tuto činnost pozvat externí společnost. Jednou z těch, která působí v ČR, je Triarios. Jejích služeb během více než 20 let jejího fungování využily již stovky firem, větších i menších. Proč se to vyplatí?

Nižší náklady jsou hlavním důvodem

Hlavním důvodem je úspora finanční. Možná se to na první pohled nezdá, ale externí účetní firma pro vedení účetnictví v Praze i kdekoliv jinde v ČR se skutečně vyplatí. Nemusíte totiž zaměstnávat vlastního účetního. To znamená, že neplatíte minimálně jednomu člověku stálou mzdu, neodvádíte za něj zdravotní a sociální pojištění, případně i další platby.

Externí účetní jsou populární i díky tomu, že u nich můžete v případě jakýchkoliv potíží požadovat zodpovědnost. Většinou se však jedná o natolik kvalitní a zkušené profesionály, že se na jejich výsledky dá plně spolehnout. Alespoň tak je tomu v případě účetních, které vám dodá Triarios.

Externí účetní umí vykonávat spoustu činností

A s čím vším vám externí účetní firma může pomoci? Nejen se samotným vedením účetnictví, respektive daňovou evidencí, kterou pro určité případy nařizuje příslušný paragraf zákona o účetnictví. Triarios kupříkladu nabízí i možnost individuálního finančního poradenství. Živnostníci i firmy služeb firmy často využívají také v momentě, kdy potřebují zastupovat při řízení s finančním úřadem, případně dalšími orgány státní správy. V neposlední řadě pak Triarios zajišťuje také audity, které využívají především velké společnosti, které chtějí zefektivnit svoji podnikatelskou činnost a hledají možné situace, kde by se daly najít finanční rezervy. Firma vám zajistí i rekonstrukci účetnictví, díky níž se zbavíte problémů, které vám vznikly v důsledku dosavadního špatného přístupu k vedení účetnictví. Zamezíte tak tomu, že by vás mohly postihnout sankce ze strany finančního úřadu. Vše budete mít plně v souladu s platnými právními předpisy, které se týkají účetnictví a daní.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru