Free songs
Home / Finance / Triarios pomáhá mnoha firmám s vedením účetnictví: Proč se to českým společnostem vyplatí?

Triarios pomáhá mnoha firmám s vedením účetnictví: Proč se to českým společnostem vyplatí?

Dávno pryč jsou doby, kdy každá firma měla vlastní účetní. Dnes je trendem si na tuto činnost pozvat externí společnost. Jednou z těch, která působí v ČR, je Triarios. Jejích služeb během více než 20 let jejího fungování využily již stovky firem, větších i menších. Proč se to vyplatí?

Nižší náklady jsou hlavním důvodem

Hlavním důvodem je úspora finanční. Možná se to na první pohled nezdá, ale externí účetní firma pro vedení účetnictví v Praze i kdekoliv jinde v ČR se skutečně vyplatí. Nemusíte totiž zaměstnávat vlastního účetního. To znamená, že neplatíte minimálně jednomu člověku stálou mzdu, neodvádíte za něj zdravotní a sociální pojištění, případně i další platby.

Externí účetní jsou populární i díky tomu, že u nich můžete v případě jakýchkoliv potíží požadovat zodpovědnost. Většinou se však jedná o natolik kvalitní a zkušené profesionály, že se na jejich výsledky dá plně spolehnout. Alespoň tak je tomu v případě účetních, které vám dodá Triarios.

Externí účetní umí vykonávat spoustu činností

A s čím vším vám externí účetní firma může pomoci? Nejen se samotným vedením účetnictví, respektive daňovou evidencí, kterou pro určité případy nařizuje příslušný paragraf zákona o účetnictví. Triarios kupříkladu nabízí i možnost individuálního finančního poradenství. Živnostníci i firmy služeb firmy často využívají také v momentě, kdy potřebují zastupovat při řízení s finančním úřadem, případně dalšími orgány státní správy. V neposlední řadě pak Triarios zajišťuje také audity, které využívají především velké společnosti, které chtějí zefektivnit svoji podnikatelskou činnost a hledají možné situace, kde by se daly najít finanční rezervy. Firma vám zajistí i rekonstrukci účetnictví, díky níž se zbavíte problémů, které vám vznikly v důsledku dosavadního špatného přístupu k vedení účetnictví. Zamezíte tak tomu, že by vás mohly postihnout sankce ze strany finančního úřadu. Vše budete mít plně v souladu s platnými právními předpisy, které se týkají účetnictví a daní.

O admin

Nahoru