Home / Novinky / Web a aplikace MP Home vás provedou cestou za novým bydlením

Web a aplikace MP Home vás provedou cestou za novým bydlením

Kolikrát v životě si člověk kupuje byt či dům? Spousta lidí jenom jednou, a tak není divu, že v takové situaci obvykle nevědí, jak si počínat, co všechno je třeba zařídit, jaká forma financování by pro ně byla nejvýhodnější. Naštěstí jsou dnes všechny tyto informace snadno dostupné na internetu. Je však nutné si dobře rozmyslet, kam si pro ně půjdete – ideálně byste se měli vydat k odborníkům.

Za odborníka na finance spojené s bydlením je už dlouhá léta považována Modrá pyramida. Byla to ona, kdo začal nabízet úvěry na bydlení a pomáhat lidem s privatizací bytů či rekonstrukcí bytového fondu. O spokojené bydlení svých zákazníků se stará dodnes.

Na webu si vyberete vhodný způsob financování

Ještě než vůbec začnete hledat bydlení snů, je vhodné naspořit nějaké peníze do základu. Dnes není šance dostat hypotéku na 100% hodnotu nemovitosti, proto je důležité mít něco našetřeno, a vhodné k tomu je například stavební spoření. Třeba právě u Modré pyramidy.

Ta vás ostatně provede celým procesem od spoření prvních pár tisícovek až po splacení hypotéky. Nabízí několik typů úvěrů, prohlédnete si je na webových stránkách. Rychloúvěr je půjčka na rekonstrukci až do 800 000 Kč bez zajištění. Hypoúvěr je úvěr ze stavebního spoření podobný hypotéce. Další možností je také hypotéka od Komerční banky nabízející zajímavý benefit – splatit každoročně až 25 % půjčky zdarma.

V aplikaci najdete bydlení snů a zkontrolujete si úvěr

Pokud o nějakém produktu od Modré pyramidy uvažujete, nebo ho už dokonce máte, doporučujeme stáhnout mobilní aplikaci MP Home. Dá vám dokonalý přehled nad vašimi spořeními a úvěry. Spoření se dá založit přímo přes aplikaci, pokud byste ho chtěli zřídit například i dětem.

V aplikaci uvidíte každou jednotlivou transakci, výši měsíční splátky, roční výpisy a mnoho dalších informací. Ve chvíli, kdy se úvěr teprve vyřizuje, se vám zde zobrazuje informace o tom, kdy bude připraven k čerpání.

Dobré ovšem je, když si aplikaci nainstalujete už s předstihem. Třeba už jen proto, že zde možná objevíte dům nebo byt podle vašich představ. Aplikace agreguje nabídky od několika realitních kanceláří, umožňuje vám filtrovat je dle zadaných kritérií a zobrazovat na mapě, abyste se mohli zaměřit pouze na vámi preferovanou lokalitu. Domy, které vás zaujaly, je možné uložit, ať je při příštím spuštění aplikace nemusíte hledat.

Všechno na jednom místě

Cílem aplikace MP Home je zobrazit všechny věci související s novým bydlením na jednom místě. Uvidíte zde svůj úvěr a také veškeré dokumenty, které se sem rozhodnete nahrát. V sekci šanon je možné uchovávat žádosti o úvěr, smlouvy, prohlášení, oznámení, roční výpisy a cokoliv vlastního, co budete chtít.

Přes aplikaci toho rovněž spoustu vyřídíte. Možnost zřízení spoření jsme již uváděli, dále je pak možné prostřednictvím aplikace nahrát dokumenty, které po vás budou vyžadovány pro schválení úvěru.

Zbytek vám prozradí osobní poradce

A kdyby vám cokoliv nebylo jasného, je v aplikaci sekce Poradce. Přes tu jednoduše kontaktujete svého osobního poradce a můžete se ho zeptat na cokoliv související s financováním bydlení. Od toho tady je.

Aplikace je dostupná pro iOS i Android

Mobilní aplikaci MP Home si stáhnete z oficiálních obchodů App Store a Google Play. Funguje pro iOS 10 a novější, Android 6 a novější. Pro prvotní přihlášení budete muset navštívit pobočku Modré pyramidy (pokud nejste klienty Komerční banky, pak stačí přihlašovací údaje do MojeBanka). Po úvodním nastavení už se budete přihlašovat přes PIN, otisk prstu či obličej. Jedna cesta na pobočku se každopádně vyplatí, ušetří totiž mnoho dalších cest, které v budoucnu vyřešíte online přes aplikaci.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru