Home / Novinky / Virtuální sídlo minimalizuje náklady a maximalizuje zisk
Virtuální sídlo minimalizuje náklady a maximalizuje zisk

Virtuální sídlo minimalizuje náklady a maximalizuje zisk

Virtuální sídla se stávají novou normou. Přibývá firem, které žádné fyzické sídlo nepotřebují, kromě toho si ho zařizují i ty, jež prostě jen chtějí formálně sídlit na lákavějším místě. Obě varianty jsou legislativně v pořádku a není důvod, proč jich nevyužít.

Virtuální sídlo je vlastně adresa, již máte formálně uvedenou v obchodním rejstříku, na svých webových stránkách a všude jinde. Ve skutečnosti na ní ale vůbec nesídlíte. Nemějte však strach, když vás tam přijde někdo hledat, najde desku s názvem vaší firmy a na recepci se o něj postarají. Minimálně mu předají kontakt na vás.

Získáte reprezentativní prostory

Jak se dozvíte na https://www.firmy-sidla.cz/, součástí virtuálního sídla může být i možnost využívat prostory v dané budově. Ne každodenně, ale pro občasná jednání či schůzky. Získáte tedy prostor, kde se scházet s obchodními partnery a klienty, nebudete si je muset vodit domů či trávit čas někde v kavárnách. Mnohdy lze zařídit i občerstvení, kávu atd. Klient nebo obchodní partner vlastně ani nemusí vědět, že jde pouze o sídlo virtuální a vy se na adrese ve skutečnosti nevyskytujete.

Značně ušetříte peníze i starosti

Virtuální sídlo stojí několik stovek korun na měsíc. Cenu určuje zejména lokalita, adresy v centru Prahy jsou pochopitelně dražší než ty v okrajových částech. Na druhou stranu se za tuto prestiž nejspíš vyplatí trochu připlatit. Firma se sídlem v centru Prahy působí profesionálně. Sídlo v Praze vám navíc celkově ušetří starosti. V hlavním městě totiž sídlí tolik firem, že je úřady nestíhají kontrolovat. Šance na kontrolu ze strany úřadu je tedy minimální.

Například na https://www.firmy-sidla.cz/ najdete virtuální sídlo Praha 1 již od 99 Kč za měsíc. V takovém levném balíčku nemůžete očekávat řadu služeb, ale pokud sháníte jen základ, třeba jako OSVČ, jde o parádní a levné řešení. Ano, virtuální sídla jsou vhodná také pro OSVČ, kteří nechtějí uvádět jako sídlo podnikání svou soukromou adresu.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru