Free songs
Home / Novinky / Podle čeho vybírat perské koberce?
Podle čeho vybírat perské koberce?

Podle čeho vybírat perské koberce?

Perský koberec je skutečně unikátním uměleckým dílem, jenž o svém majiteli vypovídá, že mu nechybí vkus a elegance. Tkaní perských koberců má bohatou historii, která sahá až do období Perské říše. Vévodí jim harmonická kombinace vzorů a barev, která nepůsobí kýčovitě, nýbrž jedná se o nadčasový bytový doplněk.

Co je pro perské koberce charakteristické?

Největším poznávacím znamením jsou květinové motivy zkombinované s ptactvem. Symbolizují bájné perské zahrady, které byly oázou života a neutuchající krásy. Co se týče barev, převládá na nich béžová, vínová, zelená a tmavomodrá. Další věcí, kterou je třeba zmínit, je použitý materiál. Ty nejkvalitnější kousky jsou vyrobeny výhradně z přírodních materiálů, jimiž jsou bavlna, vlna a hedvábí. Díky tomu je zajištěna jejich dlouhá životnost. V rodinách se perské koberce dědí z generace na generaci.

Kde nakoupit?

Jak už bylo zmíněno, u perských koberců je důležité použití originálních materiálů výhradně přírodní produkce. Z toho důvodu byste měli vsadit na obchody, které vám zaručí špičkovou kvalitu a precizní zpracování. Pravé perské koberce pořídíte na stránkách https://e-shop.buchara.cz/perske_koberce, kde k zakoupenému koberci získáte automaticky certifikát. Nejste si úplně jisti, zda vám zvolený koberec do vašeho interiéru perfektně zapadne? Stačí poslat fotografii pokoje a zkušený prodejní asistent vám nabídce koberec přímo na míru.

Máte raději střízlivější vzory?

Pokud orientálnímu stylu příliš neholdujete, a přesto byste si orientální koberec rádi dopřáli, navštivte stránku https://e-shop.buchara.cz/moderni_koberce. Velice vyhledávané jsou íránské Gabbehy, které jsou díky výšce vlasu přesahující 1,5 cm ideálním doplňkem ložnice nebo dětského pokoje. Tyto koberce jsou vyvedeny v přírodních tónech a jednoduchých motivech.

O admin

Nahoru