Home / Novinky / Podle čeho vybírat perské koberce?
Podle čeho vybírat perské koberce?

Podle čeho vybírat perské koberce?

Perský koberec je skutečně unikátním uměleckým dílem, jenž o svém majiteli vypovídá, že mu nechybí vkus a elegance. Tkaní perských koberců má bohatou historii, která sahá až do období Perské říše. Vévodí jim harmonická kombinace vzorů a barev, která nepůsobí kýčovitě, nýbrž jedná se o nadčasový bytový doplněk.

Co je pro perské koberce charakteristické?

Největším poznávacím znamením jsou květinové motivy zkombinované s ptactvem. Symbolizují bájné perské zahrady, které byly oázou života a neutuchající krásy. Co se týče barev, převládá na nich béžová, vínová, zelená a tmavomodrá. Další věcí, kterou je třeba zmínit, je použitý materiál. Ty nejkvalitnější kousky jsou vyrobeny výhradně z přírodních materiálů, jimiž jsou bavlna, vlna a hedvábí. Díky tomu je zajištěna jejich dlouhá životnost. V rodinách se perské koberce dědí z generace na generaci.

Kde nakoupit?

Jak už bylo zmíněno, u perských koberců je důležité použití originálních materiálů výhradně přírodní produkce. Z toho důvodu byste měli vsadit na obchody, které vám zaručí špičkovou kvalitu a precizní zpracování. Pravé perské koberce pořídíte na stránkách https://e-shop.buchara.cz/perske_koberce, kde k zakoupenému koberci získáte automaticky certifikát. Nejste si úplně jisti, zda vám zvolený koberec do vašeho interiéru perfektně zapadne? Stačí poslat fotografii pokoje a zkušený prodejní asistent vám nabídce koberec přímo na míru.

Máte raději střízlivější vzory?

Pokud orientálnímu stylu příliš neholdujete, a přesto byste si orientální koberec rádi dopřáli, navštivte stránku https://e-shop.buchara.cz/moderni_koberce. Velice vyhledávané jsou íránské Gabbehy, které jsou díky výšce vlasu přesahující 1,5 cm ideálním doplňkem ložnice nebo dětského pokoje. Tyto koberce jsou vyvedeny v přírodních tónech a jednoduchých motivech.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru