Home / Finance / Uspořené peníze ztrácejí na hodnotě. Jak je zachránit?

Uspořené peníze ztrácejí na hodnotě. Jak je zachránit?

V dnešní nestálé době, kdy se vše zdražuje a ceny důležitých komodit jsou na svých maximech, je dost složité vytvářet úspory. O to důležitější je dobře se postarat o peníze, které jsme dokázali ušetřit dříve. Zajímavou možností, jak uspořené peníze zhodnotit, byly vždy dluhopisy jakožto bezpečná varianta investic. Mezi státními a korporátními dluhopisy byly vždy oblíbenější ty státní. Přinášely sice nižší výnos a dlouhou dobu splatnosti, ale byly řazené mezi ty bezpečnější. To se rapidně změnilo s novou ekonomickou situací. Pokud chcete dnes vložit úspory do těchto cenných papírů, je třeba vybírat mezi korporátními dluhopisy. Pojďme se podívat, jak fungují a jaký zisk vám mohou přinést.

Korporátní dluhopisy jsou výhodné pro obě strany

I mezi firmami se vydávání dluhopisů stalo oblíbeným prostředkem, jak zajistit větší finanční obnos určený pro vlastní modernizaci a rozvoj. Administrace spojená s bankovními půjčkami je dnes zdlouhavým a náročným procesem s nejistým výsledkem. Proto firmy financování velkých projektů častěji řeší touto cestou. Například společnost Uniprospe.eu vydala emisi dluhopisů, z níž použije získané prostředky na dokončení a zprovoznění linky na ekologickou likvidaci ojetých pneumatik.

Výhodou pro investora jsou jasně stanovené podmínky „půjčky“. Každý dluhopis má svou nominální hodnotu, a tak si každý může libovolně určit, kolik a za jakou sumu nakoupí kusů. Již předem je stanovena výše ročního zhodnocení a také podmínky, za jakých bude úrok vyplácen. Další výhodou je i fakt, že u investice s Uniprospe.eu investor dopředu zná datum splatnosti dluhopisu. Může tedy s vrácenými penězi kalkulovat při plánování dalšího investování.

Co nabízí Uniprospe.eu?

Investice s Uniprospe.eu jsou určeny všem, kteří nechtějí jen se založenýma rukama sledovat, jak jejich úspory devastuje inflace. Dluhopisy této společnosti mají nominální hodnotu 30 000 Kč a zhodnocení 9,5 % za rok. Výplata úroků se provádí každého půl roku a splatnost vložené částky je k 31. 12. 2022.

Jestli se rozhodujete, kam vložit úspory, aby jen tak nezahálely, vyzkoušejte investice s Uniprospe.eu. Vy vyděláte a ještě přispějete k lepšímu životnímu prostředí.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru