Home / Půjčky / Půjčka za auto do zástavy
Půjčka za auto do zástavy

Půjčka za auto do zástavy

Pokud máte své vlastní auto, nebo jste oprávněni disponovat firemním automobilem, můžete je nabídnou do zástavy a získat velice výhodnou finanční půjčku. Podmínky této rychlé půjčky na ruku jsou netradiční a v porovnání s jinými nabídkami půjček bezkonkurenční. Nabízí ji Autozastavárna – Zastavuz.cz, která nezkoumá žadatelovu bonitu, nenahlíží do registru dlužníků, ani neomezuje zákazníkův záměr, na jaký účel chce peníze použít.

Jak je půjčka výhodná

Vyřízení půjčky je bez čekací lhůty a trvá od podání žádosti pouhých 30 minut, po kterých obdržíte peníze skutečně na ruku. Jedinou podmínkou je pouze dání auta do zástavy, což ovšem vůbec neznamená, že ztratíte možnost dopravovat se do zaměstnání, za zábavou nebo používat své vlastní či firemní auto pro podnikatelské účely. Právě naopak budete mít i nadále zastavené auto v držení bez jakéhokoliv omezení. Vedle této zásadní kladné stránky, je to celá řada dalších výhod, které v žádném jiném případě nelze získat:

  • Nebudete mít žádné dluhy, neboť se zafinancujete vlastním autem
  • Obchodníci a osoby samostatně výdělečně činné mohou náklady v rámci daně z příjmu uplatnit jako výdaje
  • Zástava auta – Zastavuz.cz nenahlíží do registrů dlužníků, nezkoumá vaši bonitu ani nepožaduje sdělení účelu, na který peníze chcete použít
  • Ocenění auta je bezplatné
  • Půjčka je poskytnuta bez dalšího ručitele, bez předkládání příjmů a dalších nepříjemných otázek

Další výhody

Zastavárna aut ocení vaše vozidlo bezplatně a na základě odhadu ceny automobilu obdržíte půjčku až do 80% skutečné hodnoty auta. Doba splatnosti této nebankovní půjčky je až 4 měsíce, ovšem můžete si sjednat i předčasné splacení, nebo naopak prodloužení termínu splacení. Pokud si budete chtít pořídit nový automobil, Zastavárna aut vám poskytne nebankovní půjčku do výše až 70% ceny nového auta, takže ze svých zdrojů uhradíte pouze zbylých 30% jeho ceny. Těchto mimořádně výhodných podmínek můžete využít v Autozastavárně v Praze, nebo na jejích pobočkách v Brně a Teplicích.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru