Home / Půjčky / Mikroúvěr bez doložení příjmů již bohužel není dostupný
Mikroúvěr bez doložení příjmů již bohužel není dostupný

Mikroúvěr bez doložení příjmů již bohužel není dostupný

Chcete si půjčit a nedokládat přitom trvalý příjem? V dnešní době je to bohužel spíše utopie, protože podobný dokument musíte přiložit ke každé žádosti. Změnily se zákony, takže už nejde uhrát partii s půjčkou tak, že nebudete dokládat příjem a necháte si vlastně vnutit třeba i výrazně vyšší úrokovou sazbu.

Zákon chrání nezaměstnané před dluhovou pastí, takový je oficiální verdikt

Úprava zákonů v posledním kalendářním roce přinesla do světa nebankovních úvěrů několik konkrétních úprav. Jednou z nich je třeba to, že nebankovně si už nepůjčíte, aniž byste neukázali poskytovateli potvrzení o svém trvalém finančním příjmu. Pokud tak učiníte, máte na výběr skutečně pestré možnosti. Na trhu stále figuruje několik desítek poskytovatelů, z nichž některé určitě podle jména znáte i tehdy, když jste zatím neměli tu čest si takto půjčit finanční prostředky. Celý proces půjčky je stále poměrně snadný, přidala se vlastně jen jedna jediná podmínka navíc.

Nemusíte nic dlouho hledat, nebankovní trh je vlastně hodně pestrý

Jistě, nemůžete si půjčit bez toho, aniž byste přímo nepoukázali na finanční příjem, kterým disponujete. Na druhou stranu, půjčky bez doložení příjmu znamenaly vždy výrazně vyšší úroky, než je v nebankovním světě zvykem. Zkrátka a dobře tu platí, že nic není zadarmo – a když je půjčka takto vlastně bez větších záruk, je třeba přinést také nějaký ústupek. Přitom vyřízení online a minimum dokladů, které je třeba prokázat, platí stále. Kromě potvrzení o příjmu už bude zapotřebí jen vlastní účet vedený u libovolné tuzemské banky, trvalé bydliště v ČR a číslo občanského průkazu. Základní osobní data jako jméno a příjmení nebo adresa, jsou jistě u podobných žádostí už brány spíše za samozřejmost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru