Home / Novinky / KT MetSteel dodává hutní materiál od gramů po tuny

KT MetSteel dodává hutní materiál od gramů po tuny

Strojírenství vždycky bylo a pravděpodobně i bude významnou součástí českého průmyslu. Řadu strojírenských výrobků vyvážíme do celého světa, české strojírenské firmy jsou úspěšné. Aby však mohl vzniknout kvalitní výrobek, je zapotřebí taktéž kvalitní materiál.

Na prodej hutního materiálu, výpalků a opracování se už dlouhé roky specializuje společnost KT MetSteel s.r.o. Spolupracuje s malými i velkými zákazníky, hutní materiál dodává po gramech i po tunách.

Bohatá nabídka hutního materiálu

Firma dodává konstrukční, nerezovou i nástrojovou ocel, slitiny mědi, mosazi, bronzu i hliníku. Podle potřeby je schopná dodat i speciální odlitky a slitiny. K dispozici jsou jekly, nosníky, trubky, bloky a přířezy, tyče (ploché, kruhové, čtyřhranné, šestihranné).

Nechybí ani výpalky z plechu, a to s tou nejvyšší přesností – pro tvorbu výpalků se využívá plazma, laser i metoda kyslík-acetylén. Řezání plazmou je vhodné pro plechy do tloušťky až 300 mm, CNC laserovým strojem do tloušťky 20 mm.

Celá řada metod opracování

Společnost navíc ve spolupráci se spolehlivými partnery nabízí celou řadu různých možností opracování a tvarových zpracování. Ohýbání trubek, ohraňování, zakružování a další techniky jsou samozřejmostí.

Kromě toho firma z oblasti strojírenské výroby nabízí i svařování či povrchovou úpravu. Veškeré práce tedy získáte na jednom místě, nemusíte zvlášť shánět několik dodavatelů a jednat s různými firmami.

Výhody tímto nekončí

Čím ještě firma potěší zákazníky?

  1. Vlastní dopravou, výsledné produkty sama doručuje na místo určení.
  2. Libovolnou velikostí, k dostání jsou čepy i několikatunové konstrukce.
  3. Mobilním servisem, kdy tým specialistů může přijet vyřešit problém přímo na místo.

Tým KT MetSteel tvoří mladí lidé, kteří pracují s cílem zanechat po sobě něco, co má smysl. Firma sídlí ve Valašském Meziříčí.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru