Home / Finance / Jak investovat do nemovitostí? S CroFunGo jednoduše
Jak investovat do nemovitostí? S CroFunGo jednoduše

Jak investovat do nemovitostí? S CroFunGo jednoduše

Investice do nemovitostí a realit jsou vnímány jako výhodné, ale nedostupné. Lidé si často myslí, že dům či byt na investici je možností jen pro horních deset tisíc. Crowdfundingová platforma CroFunGo však ukazuje opak. Investiční nemovitosti činí mnohem dostupnějšími.

Investiční byty a domy opravdu nejsou žádnou levnou záležitostí. V případě, kdy se na jednu nemovitost skládá několik investorů, je však situace úplně jiná. Přesně na takovém principu funguje crowdfunding nemovitostí CroFunGo.

Nemusíte pátrat, zda je nemovitost pro investici vhodná

Kdo chce vložit peníze do investiční nemovitosti, ten si musí nejdříve zjistit, jestli se mu koupě přesně takové nemovitosti vyplatí. Dokáže ji pronajímat? Opravdu má hodnotu, za niž ji prodejce nabízí? Je v dobré lokalitě? Má perspektivu do budoucna? Zkoumat tohle všechno je časově dost náročné. CroFunGo tohle vyřeší za vás. Propojuje investory spolu s developery, přičemž pečlivě zkoumá každý záměr developera, zda je projekt dobře vypracován. CroFunGo vybírá vhodné investiční projekty z řady projektů na základě různých kritérií kvalit. Stará se o to, aby se k vám dostaly ty nejzajímavější projekty aby výběr vašeho investičního projektu byl co nejsnazší.

S CroFunGo máte představu, kdy se vám peníze vrátí

Další výhodou CroFunGo je naplánovaný termín zhodnocení peněz. Pokud kupujete byt, nikdy nevíte, jaká bude ekonomická situace třeba za tři roky. Co když přijdete o práci nebo neseženete nájemce a nebudete mít čím splácet úvěr, který jste si na nemovitost vzali?

Crowdfunding nemovitostí tohle zjednodušuje. Už předem si svou investici naplánujete a víte, kdy se vám peníze uvolní. Nehrozí, že byste nemovitost museli opravovat nebo do ní jinak investovat.

Nemovitosti, do nichž je možné investovat, se dají prohlédnout na webu i bez přihlášení. Výnosnost je velmi příznivá, pohybuje se nad 5 %, přitom investiční horizont je do 3 let. U každého projektu je vidět také minimální investice. Často to je třeba pouhých 500 korun. Investice do nemovitostí je díky CroFunGo dostupná opravdu každému.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru