Home / Novinky / iPodnik je cestou jak vést kancelář v cloudu a ušetřit

iPodnik je cestou jak vést kancelář v cloudu a ušetřit

Bez pořádného IT zázemí se dnes neobejde snad žádná firma. Všude jsou potřeba počítače či notebooky, drahý software a také ajťáci, kteří s nastavením toho všeho pomohou. Zejména pro menší firmy mohou být investice do tohoto vybavení poměrně náročné. Právě ty by tedy měly zauvažovat nad kanceláří v cloudu.

Pojmem kancelář v cloudu láká klienty iPodnik – online hostovaná služba, která řeší práci s daty, programy i software. Od účetnictví přes e-maily až po kalendáře. Velké firmy na toto mají své specializované vlastní systémy, malá firma si však může jen stěží dovolit platit vývoj něčeho takového. A proto přichází iPodnik.

Kancelář v cloudu umožňuje home office i zaměstnání externistů

Pandemie koronaviru nám ukázala, že se dá v mnoha ohledech fungovat i na dálku. Firma, která zaměstnává externisty nebo umožňuje home office, by však měla být řádně připravená. Měla by mít jednotné prostředí pro efektivní provoz firmy. Samozřejmě že je možné si vytvořit nějaké sdílené úložiště a tam si nahrávat dokumenty pro exchange online. Málokterá služba vám však zdarma poskytuje dostatečnou porci prostoru. Také je možné si přeposílat e-maily a sdílet mezi sebou kalendáře. Prostě a jednoduše – bez specializovaného nástroje se určitě obejdete. Bude to ale značně komplikovanější.

S iPodnikem vyřešíte vše na jednom místě

Hostovaná služba iPodnik vám umožňuje mít vše po ruce na jednom místě. Obsahuje Microsoft Office 365 pro rychlou práci s dokumenty, má integrovaný firemní e-mail i kalendář. Nabízí vám systém Pohoda pro daňové účetnictví online. Nemusíte se zvlášť přihlašovat do několika služeb a řešit, co máte kde uložené. Ušetříte také za software, například nebudete muset platit licenci za Microsoft Office, ta už je v ceně, podobně jako podpora ochotná kdykoliv poradit. Služba iPodnik vám pomůže řídit a organizovat firmu i na dálku, a ještě uspořit peníze za IT vybavení a techniky.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru