Home / Finance / Investiční zlato a stříbro jsou jistotami na celý život

Investiční zlato a stříbro jsou jistotami na celý život

V době, kdy centrální banky stlačily úrokové sazby na nulu – jak tvrdí ekonomové – a investice do akcií i dluhopisů se pohybují na hraně stability, je vložení úspor do vzácných kovů trvalou, garantovanou jistotou. Zlato a stříbro byly od nepaměti symbolem bohatství a majetku. Proto zájemci o komoditu trvalé hodnoty z Česka a Slovenska chtějí i dnes bezpečně investovat do zlatých a stříbrných slitků a mincí.

Poptávka investorů po diverzifikaci majetku

Společnost AuPortal patří mezi vážené obchodníky s investičními kovy v Česku a na Slovensku. Investiční zlato a investiční stříbro jsou do České republiky dováženy od světových dodavatelů a prodávány soukromým osobám, velkým investorům, majitelům firem i velkých společností. AuPortal s.r.o. vznikla z důvodu zvýšené poptávky tuzemských investorů po diverzifikaci vlastního majetku. Díky tomu, že zlato a stříbro si stále drží svoji neměnnou hodnotu, je myšlenka na zadní vrátka a uložení peněz do stabilní komodity v současné době pevnou jistotou.

Investiční zlaté slitky a mince

Prodávají se například investiční zlaté mince Wiener Philharmoniker o hodnotách 100, 50, 25 a 10 eur, australská měna je zastoupena zlatými investičními mincemi Australian Kangaroo, prodávají se 10dinárové mince Andorra Eagle a nejhojněji jsou zastoupeny zlaté mince Lunární série v různých hodnotách. Investiční zlaté slitky jsou nabízeny již od hmotnosti jednoho gramu až po kilogramové cihly. Výhodou nákupu zlatých mincí a slitků je, že jsou v rámci EU osvobozeny od DPH. Mince se zasílají poštou, pro slitky si zájemci mohou přijít na pražskou a brněnskou pobočku, kde jsou zajištěny bezpečnost a diskrétnost ve VIP zóně. Pro předání je třeba objednat se telefonicky, kontakty jsou uvedeny na webu společnosti auportal.cz

Investiční stříbrné mince a slitky

Investice do stříbra patří také mezi vklady, jež se uchovají pro příští generace. AuPortal na svých internetových stránkách deklaruje stříbrné mince 5 CAD Maple Leaf, investiční stříbro v mincích označených například Eagle, Howling Grey Wolf, Horned Ow, 10 Yuan China Pandal a dalších. Investiční stříbro podléhá dani z přidané hodnoty 21 procent. Investiční stříbrné slitky mají hmotnost 50, 100, 250, 500 a 1000 gramů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru