Free songs
Home / Finance / Investiční zlato a stříbro jsou jistotami na celý život

Investiční zlato a stříbro jsou jistotami na celý život

V době, kdy centrální banky stlačily úrokové sazby na nulu – jak tvrdí ekonomové – a investice do akcií i dluhopisů se pohybují na hraně stability, je vložení úspor do vzácných kovů trvalou, garantovanou jistotou. Zlato a stříbro byly od nepaměti symbolem bohatství a majetku. Proto zájemci o komoditu trvalé hodnoty z Česka a Slovenska chtějí i dnes bezpečně investovat do zlatých a stříbrných slitků a mincí.

Poptávka investorů po diverzifikaci majetku

Společnost AuPortal patří mezi vážené obchodníky s investičními kovy v Česku a na Slovensku. Investiční zlato a investiční stříbro jsou do České republiky dováženy od světových dodavatelů a prodávány soukromým osobám, velkým investorům, majitelům firem i velkých společností. AuPortal s.r.o. vznikla z důvodu zvýšené poptávky tuzemských investorů po diverzifikaci vlastního majetku. Díky tomu, že zlato a stříbro si stále drží svoji neměnnou hodnotu, je myšlenka na zadní vrátka a uložení peněz do stabilní komodity v současné době pevnou jistotou.

Investiční zlaté slitky a mince

Prodávají se například investiční zlaté mince Wiener Philharmoniker o hodnotách 100, 50, 25 a 10 eur, australská měna je zastoupena zlatými investičními mincemi Australian Kangaroo, prodávají se 10dinárové mince Andorra Eagle a nejhojněji jsou zastoupeny zlaté mince Lunární série v různých hodnotách. Investiční zlaté slitky jsou nabízeny již od hmotnosti jednoho gramu až po kilogramové cihly. Výhodou nákupu zlatých mincí a slitků je, že jsou v rámci EU osvobozeny od DPH. Mince se zasílají poštou, pro slitky si zájemci mohou přijít na pražskou a brněnskou pobočku, kde jsou zajištěny bezpečnost a diskrétnost ve VIP zóně. Pro předání je třeba objednat se telefonicky, kontakty jsou uvedeny na webu společnosti auportal.cz

Investiční stříbrné mince a slitky

Investice do stříbra patří také mezi vklady, jež se uchovají pro příští generace. AuPortal na svých internetových stránkách deklaruje stříbrné mince 5 CAD Maple Leaf, investiční stříbro v mincích označených například Eagle, Howling Grey Wolf, Horned Ow, 10 Yuan China Pandal a dalších. Investiční stříbro podléhá dani z přidané hodnoty 21 procent. Investiční stříbrné slitky mají hmotnost 50, 100, 250, 500 a 1000 gramů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Nahoru