Home / Novinky / Důvody, proč posílat zásilky v plastových obálkách

Důvody, proč posílat zásilky v plastových obálkách

Úspěšné provozování e-shopu vyžaduje, abyste šetřili náklady všude, kde je to možné. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je omezit vysoké náklady na balení. Plastové obálky pro e-shopy nabízejí překvapivě cenově dostupnou alternativu ke standardním obalům a zároveň zabírají méně místa, snadněji se balí a odesílají. Přeprava zboží v krabicích může být těžkopádná a není vždy nutná. Pokud posíláte menší věci, které zároveň nejsou křehké, například oblečení, knihy a podobně, plastové obálky pro e-shopy jsou ideálním řešením.

Plastové obálky pro e-shopy šetří místo

Krabice, i když jsou složené, zabírají hodně místa. Naproti tomu polyetylenové obálky pro e-shopy nezabírají téměř žádné. Jsou lehké, skladné a zboží se do nich balí mnohem rychleji a jednodušeji. Plastové obálky ušetří vám či vašim zaměstnancům spoustu času. Můžete díky nim rychleji zabalit více zásilek.

Recyklovaný plast snižuje znečištění přírody

Ačkoli by se plastové obálky pro e-shopy mohly zdát jako neekologické, opak je pravdou. Při jejich výrobě je totiž použito recyklovaného LDPE, nízko hustotního polyetylenu, díky čemuž se sníží uhlíková stopa a zmenší se objem plastu, který by jinak musel skončit na skládce. Ekologické LDPE obálky ukazují vašim zákazníkům, že děláte něco pro záchranu životního prostředí, což je v dnešní době skvělá reklama.

Opatřete plastové obálky reklamním potiskem

Jednou z výhod ekologických plastových obálek je jejich úžasný reklamní potenciál. Velmi snadno je totiž můžete opatřit oboustranným potiskem pomocí kvalitního barevného flexotisku, což vytvoří z plastové obálky ideální reklamní předmět, který pomůže zvýšit povědomí o vaší značce. Každý kdo vaši obálku v průběhu přepravy uvidí, si tak zapamatuje vaši firmu – a to se rozhodně vyplatí.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru