Free songs
Home / Novinky / Důvody, proč posílat zásilky v plastových obálkách

Důvody, proč posílat zásilky v plastových obálkách

Úspěšné provozování e-shopu vyžaduje, abyste šetřili náklady všude, kde je to možné. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je omezit vysoké náklady na balení. Plastové obálky pro e-shopy nabízejí překvapivě cenově dostupnou alternativu ke standardním obalům a zároveň zabírají méně místa, snadněji se balí a odesílají. Přeprava zboží v krabicích může být těžkopádná a není vždy nutná. Pokud posíláte menší věci, které zároveň nejsou křehké, například oblečení, knihy a podobně, plastové obálky pro e-shopy jsou ideálním řešením.

Plastové obálky pro e-shopy šetří místo

Krabice, i když jsou složené, zabírají hodně místa. Naproti tomu polyetylenové obálky pro e-shopy nezabírají téměř žádné. Jsou lehké, skladné a zboží se do nich balí mnohem rychleji a jednodušeji. Plastové obálky ušetří vám či vašim zaměstnancům spoustu času. Můžete díky nim rychleji zabalit více zásilek.

Recyklovaný plast snižuje znečištění přírody

Ačkoli by se plastové obálky pro e-shopy mohly zdát jako neekologické, opak je pravdou. Při jejich výrobě je totiž použito recyklovaného LDPE, nízko hustotního polyetylenu, díky čemuž se sníží uhlíková stopa a zmenší se objem plastu, který by jinak musel skončit na skládce. Ekologické LDPE obálky ukazují vašim zákazníkům, že děláte něco pro záchranu životního prostředí, což je v dnešní době skvělá reklama.

Opatřete plastové obálky reklamním potiskem

Jednou z výhod ekologických plastových obálek je jejich úžasný reklamní potenciál. Velmi snadno je totiž můžete opatřit oboustranným potiskem pomocí kvalitního barevného flexotisku, což vytvoří z plastové obálky ideální reklamní předmět, který pomůže zvýšit povědomí o vaší značce. Každý kdo vaši obálku v průběhu přepravy uvidí, si tak zapamatuje vaši firmu – a to se rozhodně vyplatí.

O admin

Nahoru