Home / Zajímavé tipy / Chcete půjčku zdarma? I vy ji můžete získat
Chcete půjčku zdarma? I vy ji můžete získat

Chcete půjčku zdarma? I vy ji můžete získat

Zdá se vám název tohoto článku nesmyslný? Myslíte si, že půjčku bez jakýchkoliv úroků a poplatků vám mohou poskytnout pouze vaši příbuzní nebo známí? V tom případě vás vyvedeme z omylu – hned několik nebankovních společností nabízí rychlé a snadno dostupné úvěry, jež jsou pro nové klienty zcela bez poplatků a s nulovým úrokem. Je sice pravda, že nejde o žádné závratné částky, ale i tak je to skvělá nabídka – úrok 0% prostě nelze překonat.

Půjčky zdarma nemusejí být vždy pouze na měsíc

Nebankovní půjčky zdarma jsou v drtivé většině případů jen krátkodobé a doba splatnosti je obvykle maximálně 30 dní – pokud byste si ji potřebovali prodloužit, tak sice můžete, už se pak ale nevyhnete poplatku. I v tomto sektoru ale existují výjimky a jednou z nich je půjčka CreditAir, která je pro nové zákazníky zdarma do 6 000 Kč a doba její splatnosti je 75 dní (úvěr se splácí na dvě části).

Půjčit si lze přes internet nebo pomocí SMS zprávy

Prakticky všechny rychlé půjčky bez poplatků se dají sjednat pohodlně přes internetové stránky – v mnoha případech je to dokonce jediná možnost, spousta menších nebankovních společností žádnou kamennou pobočku nemá. Pro rychlé krátkodobé úvěry se vžilo označení SMS půjčky, které je ale většinou trochu zavádějící – jen minimum z nich se dá vyřídit prostřednictvím textové zprávy z mobilu. Jednou z těchto výjimek je půjčka Via SMS, u níž se sice nejdříve musíte zaregistrovat na webu, u opakovaných žádostí už si ale můžete půjčku sjednat i přes SMS zprávu z vašeho mobilního telefonu. Jako nový klient pak máte možnost získat úvěr až do výše 8 000 Kč, pokud ale chcete, aby byl bezúročný, maximem je 6 000 Kč. Maximální doba splatnosti je vždy 30 dní, dá se ale bez problémů za poplatek prodloužit a to až o 30 dní.

Chcete půjčku zdarma? I vy ji můžete získat

Aktuální přehled půjček zdarma nabízejí srovnávače úvěrů

Jak už bylo řečeno, půjčky zdarma nejsou záležitostí pouze jediné firmy, ale nabízí je hned několik úvěrových společností. Pokud si je chcete mezi sebou porovnat, ale zároveň nestrávit hodiny vyhledáváním, doporučujeme použít některý z nezávislých internetových portálů, specializovaných na srovnání půjček. Tyto weby se na nebankovní úvěry hodně zaměřují, najdete tak na nich i podrobné recenze rychlých půjček zdarma a to včetně všech důležitých informací. Velmi důležitou vlastností je i to, že se v nich objevují pouze pečlivě prověřené úvěry, u nichž nehrozí absolutně žádné nebezpečí podvodu, takže zájemce o půjčku nemusí mít vůbec strach z toho, že by třeba přišel o peníze nebo se stal obětí podvodné společnosti.

U půjčky zdarma je důležité pohlídat si datum její splatnosti

I když půjčky zdarma působí zdánlivě jako naprosto ideální produkt, který má jen samé výhody, na jednu věc je přece jenom třeba dát velký pozor. Pečlivě si hlídejte termín splatnosti, abyste úhradu splátky provedli včas. V opačném případě by vám totiž hrozila sankce a z nulového úroku by se rázem stala vaše půjčka ne příliš výhodnou. Jinak jsou ale půjčky zdarma naprosto ideální pokud víte, že vám stačí jen pár tisíc a zároveň víte, že je bez problémů do měsíce splatíte. Nulový úrok a nulová RPSN jsou skutečně tou nejlepším nabídkou, kterou lze získat a pokud potřebujete půjčit a tuto možnost máte, byl by skoro hřích ji nevyužít. Při výběru vhodné půjčky zdarma pak doporučujeme použít některý z předních srovnávačů půjček, např. CoolPůjčky.cz nebo PůjčkyHned.cz – oba weby vám ušetří peníze i čas a pomohou vybrat tu nejlepší půjčku.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru