Home / Zajímavé tipy / Buďte ekonomičtí a ještě rychlí
Buďte ekonomičtí a ještě rychlí

Buďte ekonomičtí a ještě rychlí

Nemusíte být fanda rychlosti a stejně určitě oceníte, pokud dokážete vozidlo před vámi předjet jedna báseň a navíc uspořit nějaký ten litr paliva. To všechno vám umožní chiptuning. O co se jedná a co všechno vlastně dokáže, se podíváme nyní.

O co se jedná?

Co je to chiptuning? Častá otázka od lidí, kteří se s tímto pojmem ještě nikdy nesetkali. Jeho tajemství spočívá v neinvazivní změně řídící jednotky vozidla. Tímto zásahem automobil nikterak neztrácí na své technické kvalitě, a proto není potřeba se ničeho bát. Pokud je vše uděláno odborně, je chiptuning jen a jen k prospěchu. Automobil získá svou ztracenou sílu a je mu snížen jeho apetit.

Buďte ekonomičtí a ještě rychlí

Vše profesionálně a na míru

Mechaniků, kteří nabízejí chiptuning je celá spousta, ovšem jen málo z nich dokáže k tato operaci přistoupit skutečně profesionálně. Neodborný zásah do jednotky může způsobit navýšení produkce emisí a zvýšit spotřebu vozu. Jen odborník dokáže naordinovat vozu takový zásah, který mu je jen ku prospěchu.

Co cena?

Cena chip tuningu se opět různí na základě osoby, která jej provádí. Je jasné, že u takovéhoto zásahu nemůžete hledat tu nejlevnější variantu, protože ta je povětšinou spojená s osobou, která takovémuto tuningu vůbec nerozumí a může tak způsobit víc starostí než radosti. Vyhledávejte tedy takové mechaniky, kteří jsou schopni nabídnout vám vyvážený poměr chiptuning cena výkon.

Hlavně v klidu

Pokud budete hledat, rozhodně se svěřte do rukou těm mechanikům, kteří vám dají na vše záruku. Ta spočívá v tom, že bude možné do budoucna veškeré změny navrátit do původního stavu. Vy tak budete mít pocit většího klidu a mechanik tím prokáže, že všemu naprosto rozumí a ví, co dělá. Navíc vašemu vozu nebude hrozit žádné nebezpečí a vám se bude lépe spát.

O Makawiel

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru