Home / Finance / Americká hypotéka – bez zbytečných požadavků

Americká hypotéka – bez zbytečných požadavků

Slyšeli jste již někdy o americké hypotéce? Potřebujete vyřešit opravdu rychle nečekané výdaje? A v bance jste nepochodili? Pak Vám rádi poradíme s americkou hypotékou. Je to produkt na finančním trhu, kde máte peníze připraveny opravdu za snadných podmínek a její vyřízení je velmi rychlé.

Co Vás v americké hypotéce čeká?

  • Půjčka s úrokem srovnatelným jako v bance
  • Žádné skryté poplatky ani poplatky předem
  • Peníze již do 24 hodin
  • Vyplacení až 70 % odhadní ceny nemovitosti
  • Doba splácení až 30 let
  • Věk 18 až 90 let
  • Zástava nemovitosti Vaší nebo třetí osoby

Americká hypotéka – bez zbytečných požadavků

Pokud je pro Vás v tuhle chvíli jediným řešením půjčení peněz, pak je pro Vás americká hypotéka tím správným krokem. Máte vroubek v podobě zanesení do registru dlužníků, potřebujete zaplatit exekuci nebo jiné dluhy? Tato hypotéka se nazývá též bezúčelná, proto není důvod, abyste komukoliv vysvětlovali účel Vaší půjčky. Vše, co potřebujete řešit je Váš věk, to znamená 18 – 90 let a zástava nemovitosti. Nemovitost můžete zastavit Vaši, nebo někoho z Vašich blízkých a může se jednat i o garáž nebo chatu a chalupu. Bez zdlouhavého nahlížení do registru a bez dokládání Vašich příjmů, máte možnost získat peníze do 24 hodin o podání podkladů.

Ano, opravdu rozhodují pouze dvě věci a to věk a zástava nemovitosti. Ať už budete chtít tyto peníze použít na zaplacení stávajících půjček, exekuci, koupi nemovitosti, nebo investice, nemusíte předkládat účel této půjčky.

 

Z finanční tísně Vám může pomoci právě americká hypotéka, u které se jedná o férovou nebankovní půjčku. Díky úrokům jako v bance nejsou splátky závažné, i přesto řádně zvažte Vaše možnosti, zda tuto hypotéku čerpat. Věříme, že je to lákavá nabídka a my jsme tu, abychom Vám pomohli i poradili vyřešit Vaše životní rozhodnutí, které chápeme, že pro mnohé není úplně snadné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Michal Kuchar

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru