Home / Novinky / Webové stránky pomáhají firmám v boji s konkurencí. Jak na ně?

Webové stránky pomáhají firmám v boji s konkurencí. Jak na ně?

Jako podnikatelé si v dnešní době už zdaleka nevystačíte s běžným kamenným obchodem a tím, že se vaše produkty nějakým způsobem dostanou ke koncovým zákazníkům, aniž byste se museli více snažit. Na trhu v drtivé většině oborů existuje stále drsnější konkurence. A abyste se v ní neztratili, je nutné myslet na moderní způsoby prezentace firmy a jejích služeb či produktů. Efektivním způsobem je mít k dispozici vlastní webové stránky, potažmo eshop.

Realizace webu vlastní cestou může být cesta do pekel

Tvorba webových stránek není něčím, co by zvládl každý laik. Je nutné, aby web byl čtivý, přehledně strukturovaný, ovšem pro uživatele nijak složitý. Důležitá je také grafická stránka věci a kvalita obsahu. Zákazníci vždy volí eshopy, jež mají pěknou úpravu, nekvalitní stránky často okamžitě opouštějí. Rozhodně tak není na místě tuto záležitost podceňovat.

Jak docílit moderních, přitom však cenově dostupných webových stránek?

Běžný web může vyjít na docela dost peněz, podobně je tomu v případě, že si chcete nechat vytvořit eshop. Tvorba webu svépomocí je pro změnu složitá a zdlouhavá, na což jako podnikatelé zcela jistě nemáte čas. Řešením je tudíž spolupráce se společností, kterou tvorba web stránek živí a je schopna vám nabídnout nějaké levné řešení.

Příkladem dobré volby je společnost AJAS, jež nabízí tvorbu webových stránek ve WordPressu, což je open source redakční systém, který je přehledný a splňuje veškerá kritéria pro kvalitní, přitom však finančně nenáročný web či eshop.

Zmíněná společnost vám vytvoří webové stránky ve WordPressu za rozumnou cenu, přičemž vytvořený web budete moci jednoduše dále upravovat dle svých představ a přizpůsobovat jej potřebám vaší firmy. AJAS poskytuje nejen samotnou tvorbu webových stránek, ale i navazující služby, jako jsou online marketing, správa PPC reklamy, SEO včetně copywritingu atd.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru