Home / Finance / Stojíte o zkušené experty? Myslete na školení zaměstnanců
Stojíte o zkušené experty? Myslete na školení zaměstnanců

Stojíte o zkušené experty? Myslete na školení zaměstnanců

Odborné vzdělávání patří mezi benefity, na které se firmy snaží lákat nové zaměstnance. Řada z nich se totiž při výběru svého budoucího působiště kromě stravenek nebo možnosti home officu zajímá i o to, zda se bude na daném místě moct dál učit a rozvíjet.

Nejvíce přínosné jsou firemní kurzy určené pro konkrétní zaměstnance – ty totiž zpravidla nejvíce odpovídají tomu, co se daný pracovník skutečně potřebuje naučit.

Kurzy se hodí jak pro doplnění znalostí v oblastech, ve kterých zaměstnanec tápe, tak pro zdokonalení v tématech, jimž rozumí a věnuje se jim dlouhodobě. Právě tak si z něj zaměstnavatel může vychovat skutečného experta.

Získejte náskok

Největší nabídka firemních seminářů je nepochybně v Praze. To je dané hlavně tím, že většina „koučů“ a odborníků, kteří školení vedou, sídlí a působí právě v hlavním městě.

I v případě, že byste měli zaměstnanci uhradit dopravu na školení, se tato investice vyplatí. Nezapomeňte, že vkládáte peníze do lidí, kteří rozhodují o výsledku vaší firmy. To, že jim umožníte získat širší znalosti, pro vás může mít dlouhodobý přínos, a můžete tak získat náskok před konkurencí.

Ujasněte si, co čekáte

Před výběrem vhodného školení v Praze se vyplatí probrat přímo se zaměstnancem, jaké dovednosti či postupy by si chtěl rozvíjet a co by se chtěl naučit. Určitě byste si měli také ujasnit, k čemu přesně mu nově nabyté schopnosti budou. Zaměstnanec by měl být schopen popsat konkrétní činnosti, kde je využije a mít představu, co tak zvládne dělat lépe než dosud.

Tato informace není důležitá jen pro firmu, která se rozhoduje, co čeho investuje peníze, ale také pro zaměstnance – ten totiž získá konkrétní cíl. Školení tak pro něj bude mít pravděpodobně výrazně větší smysl než náhodně celoplošný „univerzální“ kurz pro všechny zaměstnance z firmy.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru