Home / Zajímavé tipy / Prodej zlata raketově roste! A toho byste rozhodně měli využít!

Prodej zlata raketově roste! A toho byste rozhodně měli využít!

Investice do zlata? Neváhejte! Obzvláště v současné době. Zlato vás ochrání před ekonomickou krizí i pádem měny!

Zřejmě jste zaregistrovali, že médii proběhla zpráva, že cena zlata je nejvyšší za posledních sedm let. A reálné je i její další navyšování. Na vině mimo jiné je celkově dezorientovaný systém v čele s oslabeným kurzem české měny vůči americkému dolaru. Zlato se však ukazuje jako bezpečný přístav v době koronavirové pandemie, na niž většina trhů reaguje výrazným poklesem.

Proč investovat do zlata?

Pokud zkrátka máte doma zlaté slitky či mince, jste v podstatě imunní vůči ekonomické krizi i pádu měny. Ekonomika se jednou zotaví a za zlato získáte více peněz, popřípadě rovnou novou měnu. Pro investici do zlata však hovoří i jeho likvidita. Investiční zlato jinými slovy snadno prodáte. Na celém světě. Druhou významnou výhodou tohoto drahého kovu je, že si uchovává svou hodnotu.

Jakou částku investovat?

Investicí do zlata obzvláště v dlouhodobém horizontu rozhodně netratíte. V zlatě v podstatě můžete mít uložené celé jmění. Desítky let platilo doporučení držet ve zlatě 5-10 procent majetku. To však neznamená, že do zlata nemůžete uložit i zbylých 90 procent! Můžete! Jednoduše zlato nakoupíte ve větším objemu!

Trh se zlatem se mění

Tak ostatně činí i řada investorů z řad velkých hráčů i drobných investorů. Trh se zlatem v současné době ovšem prochází poměrně zásadní proměnou. Zatímco někteří se zlata zbavují, jiní jej nakupují ve velkém. Těm v každém případě nahrává současný krátkodobý pokles ceny zlata. Který se však rychle může zastavit. Proto neváhejte a, jak se říká, kujte železo, dokud je žhavé. Mimořádná situace si zkrátka vynucuje mimořádné a zásadní změny v chování investorů.

S kým investovat?

Odpověď na tuto otázku nepodceňujte. Zapomeňte na nákup zlata přes teleshopping. Nedoporučujeme ani odpovídat na inzeráty, které jste našli ve schránce. Partner, s nímž se rozhodnete uzavřít obchod, by měl mít s obchodováním se vzácnými kovy své zkušenosti.

Obchodujte s profesionály

Tyto specialisty rozhodně najdete na stránkách www.zlate-mince.cz provozované tradičním prodejcem investičních zlata a stříbra. Za dobu své sedmnáctileté působnosti investičním zlatem a stříbrem zásobila více než 60 000 spokojených klientů. A vy můžete být dalším z nich!

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru