Home / Novinky / Obrazy tištěné na plátně zútulní interiér vašeho bytu

Obrazy tištěné na plátně zútulní interiér vašeho bytu

Většina z nás používá své telefony nebo digitální fotoaparáty k zachycení svých vzpomínek. Obvykle však poté, co jsme tyto fotografie pořídili, je buď dáme na Instagram či Facebook, nebo je necháme někde na harddisku či v cloudu. Nikdy se k nim už nevrátíme a nepodíváme se na ně. Není to škoda?

Co kdybychom je místo toho vytiskli na plátno a pověsili na zeď jako nádherný obraz, který nám bude prožité události navždy připomínat?

Tisk fotografií na plátno

Fotografie lze snadno přenést na plátno pomocí specializovaných inkoustových tiskáren. Obraz na plátně je velmi krásný dekorační předmět, který můžete pověsit na zeď ve vašem obývacím pokoji, pracovně nebo ložnici. Tisk na plátno probíhá pomocí speciálních tiskáren, které proti těm běžným obsahují mnohem více barevných inkoustů. Výsledný obraz je tak mnohem jasnější, než z běžné foto tiskárny, a díky matné textuře plátna, na kterém je vytištěn, získává vzhled skutečného uměleckého díla.

Jak probíhá tisk fotografií na plátno

Pokud se rozhodnete zvěčnit své vzpomínky na foto obrazu, měli byste začít výběrem správné fotografie. Vyberte takovou, která nemá žádné kompoziční vady a má dostatečně vysoké rozlišení, aby nebyla příliš rozmazaná při zvětšení na rozměry foto obrazu. Vybranou fotografii odešlete do některého studia, které se tiskem na plátno zabývá. Vaše fotografie bude poté ve studiu upravena a barevně vyvážena, aby výsledný obraz vypadal co nejlépe. Poté bude vytištěna na kvalitní plátno a natažena v ručně vyráběném dřevěném rámu. Určitě přitom nešlápnete vedle, pokud se rozhodnete oslovit firmu Printscreen.cz, která patří mezi špičky v tomto oboru. Rámy firmy Printscreen.cz mají proti konkurenci jednu výhodu. Osahují v rozích nastavitelné zarážky, s jejichž pomocí můžete plátno kdykoli více napnout, pokud by v důsledku atmosférických vlivů došlo k jeho povolení.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru