Home / Novinky / Konferenční stolek: Jak koupit ten správný a ušetřit

Konferenční stolek: Jak koupit ten správný a ušetřit

Nákup nábytku do obývacího pokoje se rozhodně nevyplatí podceňovat. Vždyť právě sem chodí návštěvy a trávíme tady notnou porci svého volného času. Většinou se při této nelehké činnosti věnujeme především volbě sedací soupravy a obývací stěny. Mnohdy ale zapomínáme na další nezbytné vybavení. Typickým příkladem budiž konferenční stolek. Tento malý solitér rozhodně dokáže dát obývacímu pokoji zcela specifický ráz. Na trhu se nachází spousta různých modelů z mnoha materiálů. Pokud aktuálně některý z nich vybíráte, jste na správné adrese. Čtěte dál, poradíme vám.

Materiál v jedné z hlavních rolí

V první řadě je zapotřebí rozmyslet si materiál, ze kterého bude konferenční stolek vyrobený. Zřejmě nejdražší, ale také nejluxusnější jsou modely z masivního dřeva. Takovéto stolky jsou bytelné, pevné a vydrží takřka navždy. Jen jsou poněkud těžší a přenést je často musí více osob. Jinak není problém volit levnější dřevotřískové, případně variace z umělé hmoty, skla, kovu a jiných materiálů. Není od věci kombinovat třeba kov se dřevem anebo sklem. Vzniknout mohou opravdu zajímavé funkční podoby stolků.

Bytelná konstrukce není samozřejmostí

Pamatujte na to, že deska stolu musí unést jak nejrůznější pochutiny, tak i několik šálků kávy, čaje či jiné nápoje. Ne zřídka na ní mohou stát také lahve od vína, piva nebo čehokoli jiného. I proto si pořádně při nákupu zkontrolujte, zdali je konstrukce stolku pevná a nijak se nehýbe. Podívejte se i na výšku. Ta by měla být taková, abyste při sezení na sedací soupravě či v křesle měli konferenční stolek ve výšce kolen. Bude-li níž, pak asi pocítíte při neustálém ohýbání bolesti zad.

Kde si vybrat ten správný model?

Buď v kamenné prodejně, anebo online. První alternativa sice nabízí osobní prohlídku modelů, nicméně minimální výběr. I proto se vyplatí vsadit na online nákup. Podívejte se na www.atan.cz/konferencni-stolky a jistě si vyberete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru