Home / Půjčky / Kde najdu soukromé osoby, které půjčí své peníze?
Kde najdu soukromé osoby, které půjčí své peníze?

Kde najdu soukromé osoby, které půjčí své peníze?

Nejvýhodnější možností, kde získat peníze, je bezesporu banka. Jenže ne každý splňuje podmínky. Druhou možností jsou nebankovní společnosti, u kterých je jednodušší projít schvalovacím procesem. Ovšem někteří žadatelé nemusejí projít ani zde. Jako poslední záchranou možností se nabízejí půjčky od soukromých lidí. Kde je najít?

Srovnání všech půjček, vždy začínejte zde

Jako první by jste si měli udělat srovnání naprosto všech nebankovních poskytovatelů. Aby jste si byli jisti, že Vám skutečně žádný z nabízených balíčků nevyhovuje. Bylo by to mnohem rychlejší a levnější řešení, než jít rovnou za soukromými lidmi.

Proveďte si srovnání: Srovnávač půjček CZ (www.srovnavacpujcek.cz)

Na začátku stránky uvidíte filtr, který vyplníte. Rovněž si posuvníkem nastavte, kolik potřebujete půjčit. Může se jednat o rozmezí částek nebo i jen jednu částku – pokud se body na posuvníku budou překrývat. Ihned by jste měli vidět v tabulce pod filtrem nabídky, u kterých splňujete podmínky.

Pokud Vám některá nabídka vyhovuje co se týče nabízené částky a i splňujete požadavky, tak žádejte přednostně o ni! Je to mnohem levnější a hlavně rychlejší řešení.

Nic nevyšlo, zbývají jen soukromé osoby, které půjčí své peníze

Pokud vám ovšem žádná společnost nevyšla, tak nezbývá nic jiné, než soukromé osoby, které nabízejí své vlastní peníze. V základu vám doporučujeme tyto dva následující portály:

Nerozhodujte se jen podle toho, kolik potřebujete peněz. Klikněte poctivě na oba dva odkazy a srovnejte si podmínky. Vše totiž není tak, jak se na první pohled zdá. Mohlo by se totiž zdát, že Bankerat je lepší možnost, protože nabízí až 600 000 Kč. Ovšem, pokud máte zápis v registru a nemáte doložitelný příjme, tak Vám dá jen 10 000 Kč! Zatímco u Benefi máte možnost dosáhnout na vyšší sumy.

Musíte se tak podívat sami na obě dvě nabídky a srovnat si, u které splňujete dané podmínky a u které by jste mohli dosáhnout na požadovanou sumu. Pokud neznáme vaši konkrétní situaci, tak je velmi těžké říci, které společnosti by jste měli dát přednost.

Výhody a nevýhody půjčování si od soukromých lidí

Výhodou je, že Vám dají peníze i v případě, kdy už nikdo jiný nepůjčí. Projdou schválení i klienti, kteří byli zamítnuti bankou i nebankovním sektorem. Zkrátka každý má šanci. A pokud vám nepůjčí několik stovek tisíc, tak alespoň deseti tisíce určitě.

Nevýhodou půjčování si od soukromých investorů jejich vlasní peníze je délka vyřízení. Musíte podat žádost, ta musí být schválena. Následně se soukromí lidé a investoři musejí na danou částku složit. A vše vám musí být posláno na účet. Což může trvat 1 až 2 týdny! Žádejte tedy rychle, aby jste měli peníze co nejrychleji u sebe.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru