Home / Finance / Jak na srovnání půjček?
Jak na srovnání půjček?

Jak na srovnání půjček?

Potřebujete si půjčit nějaké finanční prostředky? Dosud jste se tomu vyhýbali a situaci se snažili řešit jinak, teď je na čase si přiznat, že bez půjčky to nepůjde. Finance si půjčují mnozí, není za co se stydět. Abyste na poplatcích nezaplatili víc, než je nutné, je důležité si půjčku správně vybrat. Jak na to?

Půjčka na každém rohu

Peníze půjčují bankovní i nebankovní instituce, jedna od druhé se liší podmínkami. Bankovní půjčky jsou ve srovnání s těmi nebankovními důvěryhodnější, potěší nižším úrokem, počítat musíte s tím, že si vás banka prověří. To je ale ku prospěchu věci, riziko, že se dostanete do dluhové pasti se minimalizuje.

Porovnejte půjčky

Když víte, že potřebujete půjčku, je na místě si spočítat, kolik peněz si vlastně potřebujete půjčit a kolik můžete každý měsíc dát z rodinného rozpočtu na splátku. Každá banka vám nabídne jiné podmínky, naštěstí už je nemusíte obíhat a hledat ty nejvýhodnější. Půjčky porovnáte online, stačí vyplnit pár základních dat.

Víte, že o tom, která půjčka je nejvýhodnější, vám nejvíc řekne RPSN, tedy roční procentní sazba nákladů? Čím je nižší, tím je úvěr výhodnější. RPSN totiž zahrnuje i nejrůznější poplatky spojené s úvěrem i pojištění schopnosti splácet.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru