Home / Novinky / Co je to EFT terapie?

Co je to EFT terapie?

Emotion Freedom Therapy (EFT) je terapie, která bere emoce jako základní stavební kámen k pochopení sebe sama a taktéž k léčbě. Všechny pocity, jaké máte a vnímáte, jsou vskutku klíčové. Ukazují, co potřebujete a co vám dává smysl. Zkrátka byste se bez emocí ani nepohnuli, což si možná neuvědomujete.

Připadá vám, že se ve svých emocích trochu ztrácíte? EFT terapeutka je tu právě pro to, aby vám pomohla lépe je rozpoznat, pochopit a zvládat. Při terapiích se využívají znalosti principů čínské medicíny. Nejenže se mluví o daném problému, ale také dochází k poklepávání prsty na nervová zakončení energetických drah.

EFT terapie a její charakteristika

Soustředí se na emocionální život člověka a představuje cestu k pochopení sebe sama. Emoce jsou vaším kompasem. Pokud si nejste jisti, co dělat, emocionální život vám vždy poskytne odpovědi. Ignorovat emoce rozhodně není řešení, ba naopak to znamená ztrátu orientace.

Cílem EFT je zvýšit povědomí o emocích, naučit vás je vyjadřovat a zaměnit nezdravé vzorce za ty zdravější. Jestliže se potřebujete rozhodnout, zda vzít tuto pracovní nabídku, EFT terapie vám může poskytnout chybějící části skládačky.

Zapomeňte jednou provždy na všechno, co jste slyšeli o potlačování emocí. Naopak, je na čase prozkoumat, pochopit a začít je používat ve svůj prospěch. EFT vám v tomto ohledu bude průvodcem.

Na koho se obrátit?

Hledáte kvalitní a dobrou EFT terapeutku? Svými referencemi vás zaujme Daniela Vojtová, která působí v Praze. Vysvětlí vám, že občas potřebujete i negativní emoce, které jsou naprosto v pořádku. Zřejmě vás zajímá taktéž, jaká je u EFT terapie cena. Podívejte se přímo na webovou stránku terapeutky, kde najdete ceník za hodinu, hodinu a půl a dvě hodiny.

Objednejte se na sezení. Zřejmě vám nebude stačit jedno, ale výsledky se brzy dostaví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Proč investovat do úspěšné bakalářky?

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru