Home / Novinky / Byty Na Vackově, to je moderní bydlení s charakterem v srdci Prahy

Byty Na Vackově, to je moderní bydlení s charakterem v srdci Prahy

Představte si, že bydlíte v centru Prahy, kde se historie potkává s moderním životním stylem, ale přitom jste i přímo u parku a vše potřebné máte na dosah. Nová etapa rezidenčního projektu Byty Na Vackově tento sen proměňuje v realitu.

Projekt tvoří čtyři bytové domy s přidanou hodnotou nebytových prostorů a zasazen je do oblasti Žižkova. S takovým umístěním rezidence poskytuje dokonalou kombinaci centrální polohy s bohatou občanskou vybaveností a krásnou přírodou v podobě parku. Za návrhem vzhledu komplexu stojí architektonický ateliér KAAMA, který mu vdechl nezaměnitelný charakter.

Lokalita s příběhem

Moderní rezidence Byty Vackov má pod svými křídly developerská společnost Metrostav Development, která se pustila do výstavby 232 nových bytových jednotek. Každý z nabízených bytů nese potenciál stát se místem, kde se začnou psát další životní příběhy. Staňte se součástí jednoho z nich.

Co se týče pražské části Žižkov, jedná se o čtvrť s pulzujícím životem. V dostupné vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, kaváren, restaurací, barů, divadel, kin, galerií a taktéž parků. Využijete také nedaleká sportovní centra a vaše ratolesti budou navštěvovat některou z místních škol. Žižkov si zachovává svůj autentický charakter, takže není divu, že je o nové byty Praha 3 takový zájem.

Kvalitní bydlení i pro náročné

Jelikož novostavby Praha realizuje v mnoha částech, je těžké si vybrat. Jestliže však hledáte standard, který naplní i vskutku náročná očekávání, Byty Na Vackově jsou ideální volbou. Každý byt je totiž navržen s myšlenkou, že se může jednat o místo, kde strávíte celý svůj život. Kladen důraz je na minimalistický elegantní design, vysokou kvalitu materiálů a maximální funkčnost.

Rezidenční projekt Byty Na Vackově kombinuje moderní bydlení s historickým dědictvím hlavního města. Uchopte příležitost a začněte další kapitolu života v srdci Prahy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru