Home / Zajímavé tipy / Biokosmetika – přirozená volba pro krásu

Biokosmetika – přirozená volba pro krásu

Jedna přírodní složka neznamená, že lze celý kosmetický produkt považovat za přírodní. Obzvlášť když obsahuje také chemicky vytvořené detergenty, vůně a konzervační látky, které se ani zdaleka neblíží darům matky přírody.

Než si koupíte jakýkoliv kosmetický přípravek, měli byste si přečíst složení a analyzovat jej, hledat informace o složkách, které neznáte, a věnovat pozornost certifikátům a značení na obale. Pomůže vám to ověřit, zda jste si vybrali přírodní kosmetiku nebo produkt, který se za něj vydává. Nechce se vám nic takového podnikat? Vydejte se do obchodu, kde prodávají výhradně biokosmetiku!

Ekokočka vybírá kvalitní produkty za vás

Jedním z obchodů, kde koupíte pouze kvalitní biokosmetiku, je Ekokočka. Kamennou prodejnu má ve Vsetíně. Pokud tam budete mít cestu, určitě se stavte. Jde o malý krámek, který vás už při vkročení přivítá velmi příjemnou vůní přírody. Veškerá nabízená kosmetika je bio kvality, majitelka obchodu každý produkt v nabídce pečlivě vybírá. Právě proto v sortimentu najdete pouze produkty lokální výroby, z malých dílen, nikoliv velkých továren. Všechny jsou příjemně voňavé a léčivé. V nabídce přitom není jen kosmetika, ale také oleje, svíčky a mnoho potřebných drobností do domácnosti. Ekokočka má samozřejmě i svůj e-shop.

Jak poznat bio kosmetiku v obchodě?

Kdybyste se přece jen rozhodli jít do klasické drogerie nebo jiného běžného obchodu, bio kosmetiku poznáte podle následujících značek:

· Přírodní složení – bio kosmetika má 99 % přírodních složek.

· Non-GMO – produkty rostlinného původu bez geneticky modifikovaných složek.

· Vegan – žádná ze složek produktu není živočišného původu.

· SLS free – neobsahuje sulfáty, tedy umělou látku, která našemu tělu škodí.

Jistě si všimnete, že biokosmetika je o něco dražší než ta klasická. Je to však investice do vašeho zdraví. Přírodní látky nemají žádné negativní dopady na náš organismus. To se o těch chemicky vytvořených říct nedá.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru