Home / Novinky / Binatex recenze – Tady radši binární opce neobchodovat
Binatex recenze – Tady radši binární opce neobchodovat

Binatex recenze – Tady radši binární opce neobchodovat

Společnost Binatex je broker, který nabízí obchodování binárních opcích. Má nízký minimální vklad i investici a nabízí demo účet zdarma, na papíře tedy nevypadá vůbec špatně. Reputace ovšem této firmy je poměrně zarážející, chtěl bych proto všechny binární obchodníky upozornit na podvod, kterého se binární společnost Binatex dopouští na českých klientech.

Proč je Binatex podvod a nedá se mu věřit

Binatex nevlastní povolení od ČNB, ani od evropského regulačního úřadu CySEC. Neměl by tak vůbec v Evropě působit. Jedinou licenci, kterou vlastní je FMRRC a ta je pro Ruskou federaci. Společnosti, která zde působí nelegálně se dá jen těžko věřit, a tak není divu, že je Binatex označován některými obchodníky za podvod. Do povědomí českých klientů se dostal skrze rozsáhlou reklamní kampaň, kterou v Česku spustil. Ta se skládá především z reklamních článků a bannerů na vlivných magazínech. Žádný portál, který se zabývá problematikou binárních opcích tuto společnost nedoporučuje, ba naopak, ještě před ní varují. Pouze pro zajímavost se podíváme na nabídku brokera, abychom zjistili, jestli nabízí něco speciálního.

Podpora „češtiny“ – Alespoň je tak uváděno

Binatex nabízí podporu 18 jazyků a jedním z nich je i čeština. Pokud přejdete na stránky společnosti, tak si ale velmi brzy uvědomíte kvalitu této podpory. Překlady do češtiny totiž nedávají smysl, a jakýkoliv rodilý Čech bude mít problémy s jejich porozuměním. Pro ukázku jsem si dovolil převzít z jejich hlavní stránky část úvodního textu „Cena akcií Google to se mění každou minutu. Začněte vydělávat na tomto spolu s 578 684 lidí“. Jak tedy můžete vidět, tohle asi opravdu žádný Čech nepřekládal, tedy aspoň doufám.

Sliby, sliby a zase sliby – to je Binatex

Přesně to představuje Binatex. Hned na hlavní stránce si můžete spočítat svůj možný příjem. Zde jednoduše zadáte, kolik chcete investovat a kolik investování věnujete času, následně se vám hned spočítá, kolik vyděláte. Tak co budou vaše znalosti s obchodováním stačit na vlastní nový dům, anebo na rodinnou dovolenou? Binatex vám to prozradí!

 

Určete směr jakým cena akcií půjde, chybný zde není nikdo

Na úvodní stránce si také můžete zkusit, jak „klasický“ obchod může vypadat. Kliknete, jestli chcete investovat do akcií Facebooku, Googlu, anebo Applu a pak už jen zvolíte výši vaší imaginární investice. Chvíli na to, se vám objeví graf, který má údajně zobrazovat aktuální a reálnou cenu akcií jedné z vybraných společností. A světe div se, cena jde vždy směrem, kterým jste zvolili. Zkoušel jsem si to 10x za sebou bez jakékoliv analýzy ceny a grafu a vždy jsem měl pravdu. No, tak teď už jen vzít své peníze a začít na těch pohádkových výdělcích začít pracovat, no nemám pravdu? Se společností Binatex to je údajně takto jednoduché.

Binatex recenze – Tady radši binární opce neobchodovat

Binatex má demo účet i bonus ke vkladu

Firma Binatex nabízí cvičný demo účet zdarma. Vůbec bych se ale nedivil, kdyby fungoval úplně stejně jako jejich zkouška obchodu na hlavní stránce (viz odstavec výše). Prostě a jednoduše nalákat obchodníky na to, jak je to jednoduché a jak hrozně moc dobře se jim vede s imaginárními žetony a že by měli radši obchodovat s reálnými penězi. Většina lidí, kteří na to skočí ale stejně samozřejmě pak pouze prohraje. Binatex není regulován CySEC úřadem, a tak si může dovolit nabízet i bonus ke vkladu. Ten ale pro licencované společnosti CySEC zrušil, protože někteří brokeři pak dělali klientům značné potíže s výběrem jejich vlastních financí. Binatex, jakožto nelicencovaná společnost se touto podmínkou řídit nemusí.

Závěr – Doporučení

Všechny lidi, kteří si chtějí u této společnosti založit účet bych rád varoval. Nejedná se o důvěryhodného brokera a rozhodně se u něj nevyplatí riskovat vaše peníze. Pokud si přejete začít obchodovat binární opce, tak si raději najděte licencovanou společnost s dobrou reputací, ne Binatex.

Binatex recenze – Tady radši binární opce neobchodovat


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru