Home / Novinky / Jaké jsou oblíbené japonské franšízy v EU?
Jaké jsou oblíbené japonské franšízy v EU?

Jaké jsou oblíbené japonské franšízy v EU?

Japonské franchisové koncepty se staly populárními v Evropské unii (EU) v několika odvětvích. Následují některé oblíbené japonské franšízy, které můžete nalézt v různých zemích EU:

Sushi bary a restaurace: Japonská kuchyně, zejména sushi, se stala v EU velmi populární. Mnoho japonských franšíz, jako například Sushi Shop, Wasabi, Itsu a Yo! Sushi, má pobočky v několika evropských zemích. Tyto restaurace nabízejí širokou škálu sushi a dalších japonských pokrmů.

Automobilový průmysl: Japonské automobilové značky, jako Toyota, Honda, Nissan a Subaru, mají distribuční sítě a autorizované prodejce v různých zemích EU. Tyto franšízové prodejny prodávají nové a ojeté vozy, poskytují servis a nabízejí různé finanční služby.

Kosmetika a péče o pokožku: Japonské kosmetické a péči o pokožku se staly v EU populárními. Některé značky, jako Shiseido, SK-II a Muji, mají prodejny v různých evropských městech a nabízejí široký sortiment produktů pro péči o pokožku, líčení a parfémy.

Elektronika a spotřební zboží: Některé japonské elektronické společnosti, jako Sony, Panasonic a Fujitsu, mají prodejny a franšízové partnery v EU, kde nabízejí spotřební elektroniku, počítačové produkty a další technologie.

Móda a oděvy: Některé japonské módní značky, jako Uniqlo a Muji, mají pobočky v různých zemích EU. Tyto obchody nabízejí minimalistický design a kvalitní oděvy pro různé sezóny.

TIP: Inspirujte se i netradiční a úspěšná českou franšízou exteriamarket.cz

Jaké jsou oblíbené čínské franšízy v EU?

Čínské franšízové koncepty se staly v Evropské unii (EU) stále populárnějšími, zejména v odvětvích spojených s gastronomií a rychlým občerstvením. Následují některé oblíbené čínské franšízy, které můžete najít v různých zemích EU:

Restaurace s čínskou kuchyní: Čínská restaurace a rychlé občerstvení jsou populární v různých evropských zemích. Mnoho čínských franšíz se specializuje na různé regionální kuchyně Číny, jako je kantonština, s’čchuan nebo sečuánská kuchyně. Příklady zahrnují koncepty jako Jin Ding, Xi’an a Xiabu Xiabu.

Čínské čajovny a bubble tea: Čajovny a podniky nabízející bubble tea se staly v EU populárními. Některé čínské franšízy, jako například Chatime, Gong Cha a Happy Lemon, nabízejí různé druhy čaje a nápojů s bublinkami.

Tradiční čínská medicína a wellness: Některé franšízové koncepty v oblasti tradiční čínské medicíny a wellness se také rozšířily v EU. Tyto podniky nabízejí služby jako akupunktura, masáže, bylinná medicína a další tradiční léčebné postupy.

Maloobchodní značky: Některé čínské maloobchodní značky se rovněž rozšířily do EU, včetně oblastí jako spotřební elektronika, oděvy a bytový design.

Mobilní aplikace a technologie: V oblasti mobilních aplikací a technologií se objevují čínské franšízy, které nabízejí služby pro mobilní platby, e-commerce a další digitální inovace.

O admin

Pojištění pro firmy v pojistném programu na míru, nejen v oblastech majetkového a odpovědnostního pojištění.

SMS půjčku do 10 000 Kč máte na účtu do 30 minut.

Potřebujete půjčit peníze? Využijte expres rychlé půjčky.

Výhodné nebankovní půjčky bez ověřování příjmů ACEMA Credit, úrok od 6,4%

Zajímají vás aktuality z finančního trhu? Pak vám doporučujeme sledovat Ekonomikon.cz

půjčka pro začínající podnikatele bez rozdílu s vyplacením až 3 mil. Kč do 2 dnů. Nebankovní hotovostní půjčky na ruku k dispozici téměř ihned. Pro snadnou komunikaci se zákazníky a přehlednou správu zakázek doporučujeme CRM v Outlooku eWay-CRM.

Návod, jak si snadno udělat výpis exekuce k nalezení zde. On-line, bez registrace a okamžitě.

Nahoru