Free songs
Home / Finance / Rychlost, diskrétnost a spolehlivost půjčky

Rychlost, diskrétnost a spolehlivost půjčky

Žadatelé o půjčku nebo jakýkoliv úvěr často naráží na to, že musí obstarat spoustu potvrzení a dokladů, které tím pádem znemožňují diskrétnost vyřizování půjčky a ochranu soukromí.

Ne každý se totiž chce tímto chlubit a ne všichni potřebují peníze pouze na hmotné věci. Někdo řeší různé finanční problémy, které má případná půjčka zažehnat a není snadné se s tím na počkání svěřovat.

Spoustu klientů proto potěší hypotéka bez doložení příjmu.

Nejenom, že nemusíte žádat o vystavení potvrzení, které se vztahuje na výši Vašeho platu. Vy ani nemusíte nikam kvůli vyřízení chodit. Nemůže se Vám tak stát, že Vás uvidí vstupovat do finanční společnosti soused nebo kolega.

Rychlost, diskrétnost a spolehlivost půjčky

Vám stačí si uvařit šálek kávy, pohodlně se usadit, připojit k internetu a poslat vyplněný online formulář. Následně Vás bude kontaktovat specialista, se kterým dořešíte další drobnosti, a zodpoví Vám Vaše případné dotazy.

Zbytek již jde natolik rychle, že se ani nestihnete vzpamatovat a peníze máte na svém účtu.

A jaké jsou vlastně podmínky získání, když kromě žádosti nic předkládat nemusíte?

Ke zmíněné žádosti připojte i pár fotografií nemovitosti ve Vašem vlastnictví. Nemovitost bude sloužit, jako ručení, tedy zástava ve prospěch společnosti, která peníze půjčuje.

Na oplátku získáte nejen požadovaný finanční obnos, ale také možnost rozložení splátek, až na dobu 30 let nebo méně, dle Vašich možností. K tomu získáte nízký úrok po celou dobu splácení. Získanou půjčku můžete kdykoliv splatit, a to bez sankcí.

Na poplatky předem můžete zapomenout, protože žádné nejsou. Máte tedy jedinečnou příležitost vyřídit vše bez zbytečného zdržování, utrácení dalších peněz a čekání.

Žádostí a splněním podmínky ohledně ručení nemovitostí, získáváte jistotu, že peníze, o které žádáte, také získáte.

O Michal Kuchar

Nahoru